Radiotelefony DMR dla 22 Wojskowego Oddziału Gospodarczego

images/www_gov_pl Obrona Narodowa.jpg

22 Wojskowy Oddział Gospodarczy z Olsztyna ogłosił postępowanie dotyczące zakupu analogowo-cyfrowych radiotelefonów noszonych (DMR).

Przedmiotem zamówienia jest zakup:
1) Radiotelefon w wersji przenośnej (dopuszcza się wersję z klawiaturą DTMF)– 33 kpl.
W komplecie ma znajdować się m.in.: antena szerokopasmowa (strojona), klips do pasa, mikrofonogłośnik, osłona złącza do podłączenia akcesoriów, ładowarka jednostanowiskowa szybka (z możliwością podłączenia do instalacji elektrycznej 230V oraz instalacji elektrycznej pojazdu 12/24V; w ostateczności dopuszcza się dostarczenie 2 urządzeń ładujących), akumulator Li-lon oraz akumulator dodatkowy Li-lon.
Zamawiający dopuszcza również antenę dopasowaną fabrycznie do całego zakresu częstotliwości pracy dostarczonego radiotelefonu. W związku z powyższym, w przypadku dostarczenia radiotelefonów pracujących w paśmie 406-470 MHz, dopuszcza się zastosowanie anteny szerokopasmowej na pasmo 400-470 MHz.
Wojsko wymaga również dostarczenia zestawów do programowania (2 szt. na 5 kpl. radiotelefonów).

Wymagany zakres częstotliwości pracy to 42 – 50 MHz lub 406-470 MHz. Urządzenia mają posiadać możliwość zaprogramowania minimum 100 kanałów, a także szyfrowania przesyłanych informacji (tryb cyfrowy – AES-256 o długości klucza 128 bitów; tryb analogowy – scrambling). Ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi i formalnymi można się zapoznać w dokumentacji dotyczącej postępowania.

Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcy gwarancji oraz świadczenia pełnej obsługi serwisowej w tym okresie, a także świadczenia serwisu pogwarancyjnego przez okres minimum 10 lat po zakończeniu gwarancji.

Oferty można składać do 22 października br. do godziny 11. Realizacja zamówienia ma nastąpić do 3 grudnia. Kryterium oceny ofert to w 100% cena.

Źródło: 22wog.wp.mil.pl ; Fot.: www.gov.pl/web/obrona-narodowa [zdjęcie]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń