Radiotelefony dla szpitali szczecińskiej Grupy Nowy Szpital Holding S.A.

www_nowyszpital_pl

Grupa Nowy Szpital jest spółką akcyjną posiadającą (największą w Polsce) sieć 12 szpitali. Grupa świadczy usługi w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego – 90 proc. przychodów szpitali pochodzi ze środków publicznych. W ostatnim czasie ogłoszony został przetarg na sprzedaż wraz z dostawą i usługą montażu radiotelefonów VHF wraz z wyposażeniem dodatkowym dla Jednostek należących do Grupy.

Przedmiot zamówienia podzielono na zadania wykonywane w różnych lokalizacjach (w karetkach oraz lokalizacjach stacjonarnych) i dla różnych podmiotów. Zarówno radiotelefony bazowe, jak i radiotelefony w karetkach, mają być podłączone do istniejącej instalacji antenowej. „Bazówki” mają być instalowane na biurku. W większości samochodów wykonane są już instalacje zasilające (wymiana starych analogowych radiotelefonów na nowe cyfrowe). Wykonawca nie ma podłączać anten GPS do radiotelefonów.

Zadanie 1: Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o.

– radiotelefon Motorola DM4600 + zasilacz 12V stabilizowany buforowy + akumulator żelowy 12V 40Ah – 4 komplety ( w tym 2 radiotelefony przenoszone z karetki);

– radiotelefon Motorola DM4601 – 4 szt.;

– radiotelefon Motorola DP4600 – 4 szt.

Zadanie 2: Nowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o.o.

– radiotelefon Motorola DM4600 + zasilacz 12V stabilizowany buforowy + akumulator żelowy 12V 40Ah – 3 komplety ( w tym 1 radiotelefon przenoszony z karetki);

– radiotelefon Motorola DM4601 – 5 szt.;

– radiotelefon Motorola DP4600 – 3 szt.

Zadanie 3: Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.

– radiotelefon Motorola DM4601 – 1 szt.

Zadanie 4: Lokalizacja do ustalenia (prawdopodobnie Nowy Szpital Sp. z o.o z siedzibą w Świeciu).

– radiotelefon Motorola DM4600 – 3 szt.

Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji wynosi 12 miesiące. Termin wykonania zamówienia to 28 luty (zad. 1), 31 styczeń (zad. 2 i 3). W przypadku zadania 4 termin ten zostanie dopiero ustalony (będzie to prawdopodobnie 1 połowa 2017 roku).

Ofertę można składać do 4 stycznia br., do godz. 12. Otwarcie ofert odbędzie się pół godziny później. Kryteria oceny ofert to w 70% cena i w 30% okres gwarancji. Organizator przetargu zastrzega sobie prawo zmiany warunków przetargu w jego trakcie lub jego unieważnienia czy zamknięcia bez podawania powodu.

Źródło: nowyszpital.pl ; Fot.: nowyszpital.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń