RadioTech.pl partnerem medialnym Stowarzyszenia DMR

dmr-association-radiotech-pl Logo

RadioTech.pl, pierwszy w Polsce portal internetowy o radiokomunikacji profesjonalnej, został oficjalnym partnerem medialnym międzynarodowego Stowarzyszenia DMR.

Stowarzyszenie DMR (Digital Mobile Radio Association) zrzesza producentów i organizacje zainteresowane wykorzystywaniem lub produkowaniem urządzeń działających w standardzie DMR. Aktualnie do organizacji należy 56 członków, wśród nich producenci terminali, infrastruktury, aplikacji oraz operatorzy systemów DMR i regulatorzy.

“Misją Stowarzyszenia DMR jest pomoc w rozwoju rynku DMR. Pomyślne zwiększenie świadomości na temat standardu DMR (ang. Digital Mobile Radio) poprzez edukację, promocję i dyskusję jest kluczem do naszego sukcesu” — powiedziałMarco Morresi, członek grupy marketingowej Stowarzyszenia DMR.

“Sekcja Partnerów Medialnych na naszej stronie internetowej została stworzona w celu uwidocznienia lokalnych, regionalnych i międzynarodowych twórców którzy dostarczają interesujących treści swoim czytelnikom na temat technologi DMR, przyczyniając się w ten sposób do realizacji naszej misji.”

“Uzyskanie statusu partnera medialnego od Stowarzyszenia DMR to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się, że nasza praca i wkład w popularyzację standardu cyfrowej łączności radiowej DMR została dostrzeżona przez kierownictwo tej organizacji” — powiedział Mariusz Waruszewski, redaktor naczelny RadioTech.pl. “Radiokomunikacja profesjonalna jest naszą pasją, cieszymy się, że nasz młody i wąsko wyspecjalizowany serwis zyskuję z miesiąca na miesiąc co raz szersze grono czytelników. Jest to dowód na to, że dotychczas brakowała w polskim Internecie przestrzeni w której skupiają się profesjonaliści łączności radiowej” – dodał Waruszewski.

Sekcja Partnerów Medialnych dostępna na stronie: http://dmrassociation.org/?page_id=3607

Źródło: własne, DMR Association.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń