RadioEXPO 2019: Zgłoś swoją prezentację

Krystian-Gorski-Energa-Operator-konferencja-RadioEXPO-2018-Warszawa

Kolejna edycja najważniejszej w Polsce Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019 odbędzie się w dniach 2-3 października. Autorzy zainteresowaniu wygłoszeniem referatu w trakcie konferencji mają czas na zgłoszenie najpóźniej do 15 sierpnia br. Warto się pospieszyć, ponieważ będzie decydowała m.in. kolejność zgłoszeń.

Propozycja skierowana jest przede wszystkimdo końcowych użytkowników profesjonalnych systemów radiowych – TETRA, DMR, LTE, analog i innych – wywodzących się z szerokiego spektrum użytkowników: od bezpieczeństwa publicznego (Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, Pogotowie Ratunkowe,….), administrację poprzez energetykę, biznes, logistykę i inne.

W ramach niniejszego zaproszenia prosimy autorów o zgłaszanie propozycji prezentacji w następujących blokach tematycznych:

  • przygotowanie do wdrażania systemu łączności radiowej PMR w danej organizacji,
  • planowanie i modernizacja systemu PMR,
  • bezpieczeństwo i efektywność,
  • ekonomiczne aspekty użytkowania systemów PMR,
  • wizje i przyszłość systemów radiowych PMR,
  • doświadczenie z użytkowania systemów/najlepsze praktyki,
  • Case Study z wdrożeń konkretnych rozwiązań PMR.

Szczególnie zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami z planowania, wdrażania i użytkowania systemów radiowych.

Przewidywana długość prezentacji to około 20-30 minut. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń najpóźniej do 30 sierpnia 2019 na adres mariusz.waruszewski@radiotech.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 602 72 32 62.

Z tytułu wygłoszonej prezentacji organizatorzy nie przewidują wynagrodzeń dla prelegentów.

Więcej informacji i formularz rejestracji udziału dostępny na stronie: http://radioexpo.pl/

Kontakt do organizatora:
Mariusz Waruszewski
Tel. +48 602 72 32 62
e-mail: mariusz.waruszewski@radiotech.pl

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-Konferencja-Radiokomunikacji-ProfesjonalnejRadioEXPO to jedyna w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz szósty w dniach 2-3 października 2019 roku w warszawskim hotelu Sangate Airport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń