RadioEXPO 2019 – zarejestruj się na konferencje

Konferencja-Radiokomunikacji-Profesjonalnej-RadioEXPO-2019

RadioTech.pl oraz TETRA Forum Polska serdecznie zapraszają do udziału w szóstej edycji Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019, która odbędzie się w dniach 2-3 października 2019 r. w Warszawie. Jest to jedyna w Polsce impreza dedykowana branży profesjonalnej łączności radiowej. Swoje uczestnictwo zapowiedziało wielu ekspertów i specjalistów z zakresu profesjonalnej łączności radiowej.

Ubiegłoroczna, jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 450 uczestników z całej Polski, którzy wysłuchali 18 wykładów oraz mogli odwiedzić stoiska 23 wystawców z kraju i zagranicy. Uczestnicy konferencji mieli okazję zgłębić wiedzę z zakresu łączności cyfrowej, integracji różnych systemów radiowych czy technologii LTE. Piąta edycja najważniejszej radiokomunikacyjnej konferencji w Polsce była rekordowa pod każdym względem, a także stała się doskonałą okazją do spotkań zarówno biznesowych, jak i towarzyskich. Patronami honorowymi imprezy w ubiegłym roku było m.in. Ministerstwo Cyfryzacji, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Instytut Łączności, PTPiREE oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie łączności krytycznej (TCCA).

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń, dyskusja nad rozwiązaniami. Tematyka obejmuje wszystkie zagadnienia dotyczące technologiisystemów PMR (ang. Professional Mobile Radio) – w tym również ichkonserwacji czydoświadczeń z użytkowania. Konferencji będzie tradycyjnie towarzyszyć ekspozycja produktów krajowych i zagranicznych producentów. Nie zabraknie ciekawych merytorycznych wystąpień oraz warsztatów tematycznych.

Rejestracja uczestnictwa jest już dostępna na stronie www.radioexpo.pl. Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w administracji i służbach bezpieczeństwa publicznego – w tym m.in.: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Więziennej. Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele władz szczebla centralnego (MSWiA, UKE, MC) oraz lokalnego. Organizatorzy zapraszają również koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są także przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalne systemy łączności radiowej w codziennej pracy.

Więcej informacji i formularz rejestracji udziału dostępny na stronie: http://radioexpo.pl/

Kontakt do organizatora:
Mariusz Waruszewski
Tel. +48 602 72 32 62
e-mail: mariusz.waruszewski@radiotech.pl

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-Konferencja-Radiokomunikacji-ProfesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie w dniach 2-3 października 2019 roku w warszawskim hotelu Sangate Airport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń