Promocja

Banery-reklamowe-RadioTech-pl

RadioTech.pl jest pierwszą i jedyną polską stroną internetową poświęconą w całości systemom radiokomunikacji profesjonalnej. Portal funkcjonuje od lutego 2012 roku. W tym czasie zyskaliśmy grono stałych czytelników oraz renomę rzetelnego i aktualnego źródła informacji branżowych. Celem portalu jest dostarczanie najnowszych zagranicznych i krajowych informacji z branży radiokomunikacyjnej, przetargów, prezentowanie rozwiązań, usług związanych z tym standardem.

Portal adresowany jest zarówno dla klientów tych systemów tj.: przedstawicieli służb bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Pożarnej, Ratownictwa Medycznego, Straży Granicznej, ABW, BOR, Służby Celnej, a także instytucji publicznych, przemysłu energetycznego, transportu, logistyki, lotnisk, przemysłu petrochemicznego, jak również dostawców rozwiązań (sprzętu/usług/aplikacji), integratorów teleinformatycznych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką profesjonalnej łączności radiowej.

Naszym Czytelnikom staramy się dostarczać nie tylko najświeższych informacji, ale również pragniemy, aby stali się Oni współtwórcami naszego serwisu poprzez dodawanie własnych komentarzy i opinii, czy rozbudowywanie istniejących już zasobów.

Dlaczego warto reklamować się na RadioTech.pl?

Wymienione powyżej cechy powodują, że nasz portal jest idealnym miejscem dla reklamy produktów/usług branży radiokomunikacyjnej. Reklamodawcy mają pewność, że ich przekaz reklamowy trafi do idealnej grupy docelowej – ludzi, którzy szukają nowoczesnych, profesjonalnych rozwiązań łączności radiowej. Gwarantuje to dużą skuteczność reklamy, a w konsekwencji dużą jej opłacalność.

Wizualizacja banerów reklamowych:

Cennik Banerów reklamowych

Oferujemy wyświetlanie reklamy banerowej w różnej formie i w różnych miejscach witryny. Poniżej cennik banerów.

Miejsce

Nazwa elementu

Wymiary (px)

Cena PLN Netto miesiąc

Na górze strony

Top Baner

750×100

Aktualnie niedostępny

W prawej kolumnie

A1 Baner

250×250

499

W lewej kolumnie

A2 Baner

160×160

399

Uwagi:

Podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć podatek VAT. Okres prezentacji 30 dni. Model sprzedaży: Flat rate (czynszowy, opłata za czas prezentacji, baner prezentowana jest losowo na zmianę z maksymalnie 4 innymi banerami).

UWAGA: Jeśli nie posiadają Państwo własnego banera, nasi graficy mogą go dla Państwa wykonać według grafiki i wytycznych dostarczonych przez Państwa. Koszt wykonania banera to 349 PLN netto.

Artykuł sponsorowany

Każdy z klientów w trakcie wyświetlania banera reklamowego ma możliwość zamieszczenia (nieodpłatnie) jednego artykułu sponsorowanego, który może zawierać opis wdrożenia/nowego produktu, informacje o firmie, logo firmy, link do strony korporacyjnej, itp. Warunek: Artykuł musi być powiązany tematycznie z profilem portalu RadioTech.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania i edytowania nadesłanych tekstów.

Istnieje możliwość wykupienia pojedynczego artykułu sponsorowanego, którego cena to 199zł/netto. Artykuł jest zamieszczany na pierwszej pozycji w polu Aktualności i zostaje tam przez jeden dzień, następnie przechodzi na dalsze pozycji i pozostaje na stałe w zasobach portalu. Treść artykułu jest przesyłana przez Klienta.

KONTAKT:

Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen i warunków zamieszczenia reklamy. Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić prosimy o kontakt pod adresem: mariusz.waruszewski@radiotech.pl lub pod numerem telefonu: + 48 602 72 32 62.

Przygotowanie ciekawej informacji prasowej to żmudny proces wymagający wiedzy, doświadczenia oraz angażujący sporo czasu. Dlatego też pragniemy Państwu zaproponować pomoc naszych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie w zakresie przygotowania i redakcji materiałów prasowych w branży profesjonalnych rozwiązań radiokomunikacyjnych. Koszt przygotowania jednorazowej notatki prasowej to 99 PLN Netto (koszt doliczany do kosztów publikacji).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń