Powtórka przetargu w Sopocie na System Łączności Służb Ratowniczych

urzad-miasta-sopot-logo

Gmina Miasta Sopot opublikowała powtórny przetarg na Zintegrowany System Łączności Służb Ratowniczych. Przy pierwszym podejściu nie udało się uzyskać ofert ze względu na skomplikowane wymagania certyfikatów dla komputerów konsol dyspozytorskich będących częścią zamówienia.

Zamówienie obejmuje dostawę i wdrożenie radioprzemiennika TDMA DMR z instalacją antenową, radioserwera oraz trzech konsol dyspozytorskich, 3 radiotelefonów stacjonarnych i 12 przenośnych, system geolokalizacyjny oraz rejestracji rozmów.

Jednym z kluczowych elementów zamawianego rozwiązania jest system geolokalizacyjny, który pozwoli na wyznaczenie pozycji radiotelefonów. System powinien obsługiwać wiele typów obiektów z GPS, w tym radiotelefony cyfrowe, analogowe, TETRA, GSM. Jednym z wymogów jest możliwość alarmowania sytuacji/stanów (np. przebywanie poza obszarem – geofencing, wystąpienie określonego statusu) oraz raportowania ich w postaci m.in.: wiadomości email, sms. zdarzenia mają być graficznie wizualizowane (z opcją centrowania mapy w miejscu zdarzenia). Zdarzenia mają być zapisywanie w systemie i mieć opcję wymuszenia zatwierdzenia ich przez dyspozytora – niezatwierdzone zdarzenia mają pokazywać się obsługującemu aplikację w formie przypomnień.

Termin składania ofert upływa dnia 17.10.2013 r. o godz. 12:00.

Źródło: bip.umsopot.nv.pl/…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń