Ponad 200 ekspertów z całej Polski przybędzie na RadioEXPO 2014

Kliknij na obrazek aby pobrać broszurę z agendą.

Już tylko 5 dni zostało do pierwszej edycji Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej —RadioEXPO 2014. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało już ponad 200 ekspertów i specjalistów związanych z systemami łączności radiowej. Pojawią się przedstawiciele służb bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Granicznej i Miejskiej oraz Straży Pożarnej i ratownictwa medycznego. Obecni będą również przedstawicieli władz szczebla centralnego (MSW) oraz lokalnego, a także przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej.

Kliknij na obrazek aby pobrać broszurę dla uczestników z AGENDĄ spotkania.

Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków.

“Podczas tego wyjątkowego spotkania będziemy mówić o budowie największej krajowej sieci TETRA w Niemczech, sieci łączności DMR działającej w Wielkopolsce i sytuacji w energetyce. Oczywiście sporo czasu poświęcimy najnowszym rozwiązaniom technicznym. Jestem przekonany że będziemy świadkami ciekawy wystąpień naszych prelegentów.” – powiedział Mariusz Waruszewski, organizator RadioEXPO.

Rejestracja na ostatnie wolne miejsca jest jeszcze możliwa pod adresem: http://rejestracja.radioexpo.pl/

UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia.

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

Radioexpo-2014-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnej-2014RadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 8 października 2014 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń