PCC Rokita zamawia system łączności radiowej DMR

Rokita-PCC-wytwornia-siarczanowanych

PCC Rokita to duże zakłady przemysłu chemicznego w Brzegu Dolnym należące do grupy PCC SE z siedzibą w Duisburgu. Jest to jedna z wiodących firm chemicznych w Polsce i największa na Dolnym Śląsku. PCC Rokita SA jest producentem i dystrybutorem ponad 400 produktów, które z powodzeniem wykorzystują inne branże, takie jak: przemysł tworzyw sztucznych, kosmetyczny, budowlany, tekstylny oraz chemia gospodarcza i przemysłowa. Firma ogłosiła właśnie przetarg na wdrożenie systemu DMR na terenie swoich zakładów chemicznych.

System będzie się składał m.in. z jednego przemiennika DMR (model SLR5500), 10 radiotelefonów stacjonarnych (modele DM4600, DM4200), 15 radiotelefonów przenośnych DM2600/2400 (w tym 12 w wykonaniu iskrobezpiecznym ATEX – DP4801 EX). Zamówione zostaną też akcesoria audio firmy SAVOX, wśród nich adaptery ATEX ze złączem MOLEX, przyciski PTT i aż 40 zestawów podhełmowych SAVOX HC-1 z indukcja kostną.

Przedmiotem dostawy jest również kompleta instalacja antenowa z szafą Rack i ochronnikiem przeciwprzepięciowym. Wykonawca przygotuje dokumentacje techniczną oraz mapki zasięgu radiowego niezbędne do złożenia wniosku do UKE.

Zamawiający wymaga wdrożenia całego systemu w 40 dni. Postępowanie zostanie zakończone aukcją elektroniczną. Każdy oferent zobowiązany jest o złożenia oferty do dnia 22.07.2016 r. do godziny 12:00. O wyborze oferenta w 100% zdecyduje cena. Sprzęt zostanie zakupiony za pośrednictwem firmy leasingowej. Warunkiem koniecznym jest wykonanie wizji lokalnej na terenie zakładu przed złożeniem oferty.

Źródło i fot: zakupy.pcc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń