Nowy tester radiokomunikacyjny R8100 trafił do Policji w Lublinie

Tester-radiokomunikacyjny-R8100-Policja

Firma DIGIMES poinformowała o dostarczeniu przenośnego testera radiokomunikacyjnego R8100. R8100 to kolejna, ulepszona wersja znanego i cenionego modelu R8000B, wyposażona w wewnętrzne zasilanie bateryjne. W nowym modelu nieznacznie zmodyfikowaną interfejs oraz wygląd zewnętrzny, natomiast parametry i możliwości diagnostyczne pozostały takie same jak u poprzednika. Nabywcą nowego egzemplarza jest Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie. Tester został dostarczony w konfiguracji łączność analog + DMR z możliwością rozszerzenia o protokół cyfrowy TETRA. Policja posiada wiele cyfrowych instalacji, szczególnie na ścianie wschodniej, iwciąż dokonuje kolejnych inwestycjiw łączność DMR. Tester został dostarczony tuż przed końcem roku 2017.

Tester R8100 to jedyne na świecie przenośne urządzenia testowe przeznaczone do badania i obsługi sprzętu komunikacji radiowej w zakresie częstotliwości od 250 kHz do 3 GHz, które posiadają wszystkie niezbędne funkcje pomiarowe do radia analogowego i cyfrowego. Mierniki umożliwiają pomiary systemów łączności pracujących w standardach TETRA, DMR, NXDN, APCO-25 i MOTOTRBO, a także dPMR.

Pełna specyfikacja techniczna testera R8100 dostępna jest na stronie: http://www.digimes.pl/

Źródło: Digimes

O firmie DIGIMES (digimes.pl)

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90. W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu. Dodatkowo firma świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń