Nowy kontrakt Motoroli na MOTOTRBO w Chinach

Logo Motorola Solutions

Firma Motorola Solutions Inc. ogłosiła, że otrzymała kontrakt na dostarczenie rozwiązania cyfrowej łączności radiowej MOTOTRBO dla Biura Zapobiegania Pożarom należącego do Departamentu Lasów Regionu Autonomicznego Sinciang-Ujgur w Chinach.

Motorola Solutions współpracowała wcześniej z firmą Qingdao Keen Ruitong Information Technology nad opracowaniem rozwiązania cyfrowej łączności bezprzewodowej TRBOSTAR, wykorzystywanego przez Biuro Zapobiegania Pożarom.

Służby zajmujące się leśnictwem mają za zadanie zarządzać i utrzymywać środowisko naturalne lasów, co wiąże się z pracą w trudnym terenie i ciężkich warunkach, zagrożeniem pożarami lasów i koniecznością ochrony ogromnych obszarów zwykle pozbawionych łączności. Motorola Solutions oferuje rozwiązanie MOTOTRBO, charakteryzujące się odpornością i niezawodnością, cechami krytycznie ważnymi dla leśników.

Od kiedy Motorola Solutions stała się niezależnym przedsiębiorstwem (4 stycznia 2011 roku Motorola podzieliła się na firmy: Motorola Solutions i Motorola Mobility), zyskała większą elastyczność strategiczną i jeszcze bardziej skupiła się na dostarczaniu rozwiązań o znaczeniu krytycznym dla klientów rządowych i biznesowych z całego świata. Widać to wyraźnie w stałym wzroście i dodatnich wynikach finansowych, jakie firma notuje od tamtego czasu. Rynek udowadnia, że Motorola Solutions jest zawsze liderem w produktach i technologiach z branży radiokomunikacyjnej.

MOTOTRBO to cyfrowy system łączności radiowej z wiodącym na rynku portfolio radiotelefonów, akcesoriów, aplikacji i systemów oferowanych przez firmę Motorola Solutions. Jest on wspierany przez największy w branży program deweloperski (ADP) dla profesjonalnych cyfrowych systemów radiowych, z siecią ponad 400 partnerów deweloperskich i 85 rozwiązań aplikacyjnych na całym świecie. Aplikacje te obejmują przesyłanie wiadomości tekstowych, lokalizację poprzez GPS, telefonię, zarządzanie czasem pracy oraz aplikacje dyspozytorskie.

Źródło:mediacenter.motorolasolutions.com

Podobne artykuły:

Motorola głównym dostawcą łączności na konwencję Partii Republikańskiej

Nowa seria radiotelefonów MOTOTRBO Motoroli usprawni łączność w kopalniach

MOTOTRBO podczas Lednicy 2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń