MOTOTRBO DAY – konferencja partnerów Motorola Solutions

Siegfried-Punzenberger-Mototrbo-update.jpg

W dniach 30-31 maja 2012 odbyła się Konferencja Partnerów Motorola. Spotkanie było poświęcone przeglądowi najnowszych produktów zwłaszcza tych z rodziny MOTOTRBO, małych systemów TETRA, programów szkoleniowych, usług serwisowych oraz aktywności marketingowych.

Siegfried Punzenberger, Training Manager prezentował radiotelefony Mototrbo następnej generacji z rodziny DP2000, DP4000 oraz SL4000.

Dzień 31 maja był poświęcony na zwiedzanie Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie. Była to niepowtarzalna okazja przyjrzenia się z bliska temu największemu na świecie ośrodkowi badawczo-rozwojowemu technologii TETRA. Program wizyty obejmował prezentację funkcjonalności systemów cyfrowych, w tym wybranych aplikacji. Wprowadzenie do Centrum zrobił Jacek Drabik (foto poniżej), Country Manager Motorola Solutions Poland.

Jacek-Drabik-Mototrbo-Day-2012.jpg

Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze gromadząc kilkadziesiąt osób z firm z Polski oraz zagranicy. Była to również świetna okazja do bliższego poznania oraz wymiany doświadczeń.


Źródło: http://www.mototrboday.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń