Motorola Solutions wspiera walkę z koronawirusem. Oferuje bezpłatną komunikację WAVE

Motorola-Solutions-koronawirus-covid-19-podziekowanie-ochrona-zdrowia.jpg

Cały świat walczy dziś z pandemią COVID-19. Nowy koronawirus każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Służby ratownicze i organizacje wolontariackie znajdują się na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem, pomagając chronić kraj. W świetle tego bezprecedensowego zagrożenia firma Motorola Solutions przewiduje, że wiele organizacji zaangażowanych w walkę może nie mieć natychmiastowego dostępu do niezawodnej i szybkiej komunikacji typu PTT „Naciśnij i mów”, która może pomóc im w razie potrzeby zmobilizować wolontariuszy i innych pracowników pierwszej linii. Aby wspierać w tych niespotykanych czasach, wraz z dystrybutorami i partnerami, Motorola Solutions oferuje usługę WAVE „Naciśnij i mów” bezpłatnie przez 3 miesiące organizacjom, które znajdują się na pierwszej linii frontu walki z nowym patogenem.
WAVE łączy zespoły, umożliwiając korzystanie z funkcji „Naciśnij i mów” na telefonach, radiotelefonach i komputerach, zapewniając użytkownikom dostęp do indywidualnych / grupowych połączeń i SMS-ów, lokalizacji i map oraz bezpiecznej komunikacji. Tam, gdzie wolontariusze nie mogą uzyskać dostępu do radiotelefonów z powodu ograniczeń zasobów, nadal będą mieli dostęp do tej samej funkcji i niezawodności usługi „Naciśnij i mów” za pośrednictwem WAVE, którą można pobrać w sklepach z aplikacjami Apple, Android i Google.
Więcej o usłudze WAVE tutaj: https://www.motorolasolutions.com/pl_pl/products/broadband-push-to-talk/wave.html
WAVE to oparta na subskrypcji usługa łączności grupowej, która umożliwia natychmiastową komunikację między różnymi urządzeniami, sieciami i lokalizacjami. wave-ptt-nacisnij-i-mow-komunikacja-motorola-solutions.

Natychmiastowa łączność
Szybkość i prostota profesjonalnej łączności radiowej Broadband PTT z możliwością udostępniania informacji za pomocą wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów lub załączników.

Praca w całej Europie
Połącz swój profesjonalny system łączności radiowej z usługą WAVE i kontaktuj się z większą liczbą członków zespołu na większym obszarze.

Przewidywalne koszty
Brak opłat za połączenia oznacza, że koszty są stałe, co ułatwia zarządzanie budżetem. Źródło: https://www.motorolasolutions.com/

O Motorola Solutions

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie komunikacji o znaczeniu krytycznym. Ich platformy technologiczne w zakresie komunikacji, oprogramowanie centrum dowodzenia, analizy wideo, oraz usługi zarządzania i wsparcia zwiększają bezpieczeństwo miast i pomagają społecznościom i firmom w rozwoju. Motorola Solutions wprowadza klientów w nową erę systemów bezpieczeństwa. Więcej na http://www.motorolasolutions.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń