Motorola Solutions głównym partnerem RadioEXPO 2016

Motorola-solutions-radioexpo2016

Firma Motorola Solutions, światowy lider w dziedzinie profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych dla służb bezpieczeństwa publicznego, została głównym partnerem tegorocznej edycji Konferencji i Wystawy Radiokomunikacji ProfesjonalnejRadioEXPO 2016. Z racji tego, że RadioEXPO cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno uczestników jak i sponsorów – organizatorzy zdecydowal się przenieść imprezę do znacznie większego hotelu. Tegoroczna edycja odbędzie się 6 października 2016 roku w warszawskim hotelu Gromada „Airport”.

W programie RadioEXPO 2016 znajdzie się wiele merytorycznych prezentacji. Spotkania podczas konferencji są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz pogłębiania wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny profesjonalnej łączności radiowej. Konferencji będzie tradycyjnie towarzyszyć ekspozycja produktów krajowych i zagranicznych producentów. Nowością w tym roku będzie cykl równoległych warsztatów dla zainteresowanych uczestników. Konferencja jest najważniejszym wydarzeniem w branży radiokomunikacyjnej w Polsce. O jej pozycji świadczą zarówno wystawcy – światowe firmy branży łącznościowej jak i uczestnicy – czołowi eksperci z kraju i zagranicy.

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych dla służb bezpieczeństwa publicznego. Oferuje systemy działające w dwóch standardach cyfrowej łączności radiowej – Project 25 i TETRA. W Polsce Motorola Solutions jest dostawcą systemów i usług dla służb publicznych i prywatnych sieci radiokomunikacji ruchomej do przesyłania głosu i danych. Firma oferuje również najwyższej klasy przenośne i przewoźne radiotelefony, działające w sieciach konwencjonalnych i trankingowych.

“Cieszę się, że czołowy światowy gracz branży łączności profesjonalnej, jakim jest Motorola Solutions, będzie obecny na naszym wydarzeniu. Branża łączności rozwija się bardzo dynamicznie w naszym kraju. Niedawno ogłoszono program modernizacji służb mundurowych na lata 2017 – 2020, jest imponujący. Z 6,5 mld budżetu, aż 1 mld będzie przeznaczony na informatykę i środki łączności. Są to więc poważne środki, które trzeba spożytkować jak najlepiej. Podczas naszej konferencji decydenci będą mogli poznać najnowsze rozwiązania i trendy panujące w branży.” – powiedział Mariusz Waruszewski, organizator i pomysłodawca wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Ponadto: przedstawicieli władz szczebla centralnego (MSW, UKE, MC) oraz lokalnego, koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są również przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalnych systemów łączności radiowej w codziennej pracy.

Formularz rejestracji dostępny jest na stronie: http://rejestracja.radioexpo.pl/

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-2016-Konferencja-Radiokomunikacji-ProfesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz trzeci dnia 6 października 2016 roku w warszawskim hotelu Gromada Airport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń