Motorola głównym dostawcą łączności na konwencję Partii Republikańskiej

Logo Republican National Committee

Tampa, Floryda – 29 sierpnia 2012 r. – Motorola Solutions została ogłoszona „oficjalnym dostawcą łączności krytycznej” na tegoroczną konwencję amerykańskiej Partii Republikańskiej.

Motorola wesprze to wydarzenie swoim systemem radiokomunikacyjnym, zapewniającym łączność zarówno w hali sportowej Tampa Bay Times Forum, która będzie główną lokalizacją konwencji, jak i w innych lokalizacjach oraz na przyległym terenie. System składa się z radiowej sieci trankingowej oraz prawie 400 ręcznych radiotelefonów wraz z akcesoriami, które pozwolą oficjelom biorącym udział w konwencji bezzwłocznie skomunikować się ze sobą.

Ponadto Motorola dostarczy 200 interoperacyjnych radiotelefonów APCO P25 z serii APX dla federalnych, stanowych i lokalnych agencji bezpieczeństwa publicznego, które będą zabezpieczać konwencję.

„Spodziewamy się, że do Tampa przybędzie około 50 tys. osób, wliczając delegatów, gości oraz dziennikarzy z USA i zagranicy”, powiedział William Harris, dyrektor generalny komitetu organizacyjnego Narodowej Konwencji Partii Republikańskiej. „Jesteśmy wdzięczni firmie Motorola Solutions za wspieranie naszego zespołu cyfrowym systemem łączności, który pomoże bezproblemowo prowadzić nasze działania.”

Źródło:mediacenter.motorolasolutions.com

Czytaj również:

Motorola AppForum 2012

Nowa seria radiotelefonów MOTOTRBO Motoroli usprawni łączność w kopalniach

Radiotelefony ATEX Mototrbo na przełomie 2012/2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń