Morski Oddział Straży Granicznej zamawia radiotelefony DMR

morski-oddzial-strazy-granicznej

Morski Oddział Straży Granicznej ogłosił przetarg na dostawę ponad 100 radiotelefonów DMR pracujących w paśmie VHF, a także oprogramowania oraz sprzętu do ich programowania.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa radiotelefonów, wyprodukowanych nie później niż w czwartym kwartale 2015r., pracujących w paśmie VHF w standardzie DMR oraz oprogramowania i osprzętu:

  • I. radiotelefonów nasobnych – 82 kpl.
  • II. radiotelefonów przewoźnych – 15 kpl.
  • III. radiotelefonów stacjonarnych – 5 kpl.
  • IV. oprogramowania i osprzętu zapewniającego zaprogramowanie wszystkich dostarczonych radiotelefonów – 1 kpl.

Radiotelefony nasobne mają spełniać standard militarny MIL-STD-810 C/D/E/F/G oraz stopień ochrony IPx7 (ochrona przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie), posiadać kolorowy wyświetlacz, pełną klawiaturę numeryczną, a także wbudowany odbiornik GPS oraz możliwość wysyłania wiadomości tekstowych. W komplecie z urządzeniami mają być dwa akumulatory litowo-jonowe o minimalnej pojemności 1900 mAh. Natomiast radiotelefony przewoźne i stacjonarne mają spełniać ten sam standard militarny oraz stopień ochrony IP54 w zakresie wodoszczelności i pyłoszczelności (ochrona przed pyłem i bryzgami wody z dowolnego kierunku), posiadać mają także kolorowe wyświetlacze i wbudowane odbiorniki GPS. Wykonawca w komplecie z radiotelefonami przewoźnymi ma dostarczyć mikrofon z klawiaturą oraz m.in. zintegrowaną antenę VHF/GPS lub dwie oddzielne anteny, natomiast w ukompletowaniu radiotelefonów stacjonarnych znajdować ma się m.in. mikrofon biurkowy do radiotelefonu z przyciskiem PTT oraz dedykowany zasilacz sieciowy.

Wraz z ofertą należy złożyć opis techniczny i funkcjonalny radiotelefonów (w wersji oryginalnej producenta wraz z jego tłumaczeniem na język polski).

Termin składania ofert upływa 31 kwietnia 2016 roku o godz. 9, a publiczne otwarcie ofert (możliwa obecność wykonawców) nastąpi tego samego dnia o godz. 9:15. Natomiast termin realizacji zamówienia to 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Oferty zostaną ocenione zgodnie z kryterium cena = 95%, a okres gwarancji = 5%. Okres gwarancji musi być wyrażony w pełnych miesiącach i wynosić minimum 24 miesiące.

Źródło: Dokumenty przetargowe znajdujące się na stronie: http://www.morski.strazgraniczna.pl/… Fot. MOSG.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń