MCX wygrał przetarg na doposażenie Multikom 2 dla Policji w Lublinie

mcx-telecom-logo-firmy.jpg

Firma MCX wygrała przetarg na “Doposażenie aktualnie eksploatowanego w województwie lubelskim systemu Multikom2″ ogłoszony przez Komendę Główną Policji. W skład zadania wchodzi dostawa, konfiguracja oraz uruchomienie niezbędnych kart w celu dołączenia systemu do sieci OST112 oraz kart sterujących do radiotelefonów standardu DMR. Wartość realizowanego projektu to 639 477 zł brutto.

Firma MCX wdrożyła System Zintegrowanej Łączności Dyspozytorskiej w powiatowych i miejskich wydziałach łączności dzięki środkom unijnym pozyskanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie. Kontrakt przewidywał wdrożenie systemu do końca II kwartału 2012, jednakże dzięki sprawnej instalacji i współpracy ze służbami technicznymi Policji, cały system został wdrożony na pół roku przed terminem określonym w umowie.

Projekt pozwolił na stworzenie i budowę Systemu Zintegrowanej Łączności Dyspozytorskiej służącej do integracji różnych form łączności, a modularna i skalowalna architektura aplikacji Systemu Zintegrowanej Łączności Dyspozytorskiej umożliwiła pełną integrację z istniejącą infrastrukturą teleinformatyczną, przy jednoczesnym uproszczeniu i ułatwieniu obsługi połączeń przez dyspozytorów.

Firma MCX Telecom jest autoryzowanym partnerem firmy NEXRAD Telecom w zakresie dystrybucji produktów Motorola.

Źródło: policja.pl, mcxtelecom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń