LEWEL zakończył dostawy radiotelefonów TETRA dla MPK Kraków

mpk-krakow-autobus.jpg

FirmaLEWEL Radiokomunikacja z Płocka zakończyła właśnie przewidzianą na ten rok sukcesywną dostawę 200 sztuk radiotelefonów Motorola TETRA MTM800E dla pojazdówMiejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie (mpk.krakow.pl). Dostawa odbywała się w trybie zamówienia sektorowego.

Była to kolejna zrealizowana przez LEWEL dostawa radiotelefonów (łącznie 500 szt. MTM800E) w ramach wymiany sprzętu z analogowego systemu łączności radiowej Digicom7 na cyfrowy system trankingowy TETRA w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie.Tą dostawą MPK SA w Krakowie zakończyła wymianę radiotelefonów w swoim liczącym 800 pojazdów taborze. Pozwoliło to na całkowitą migrację z analogowego trankingu na w pełni cyfrowy system TETRA.

Dostarczony radiotelefon Motorola MTM800E to zaawansowany przewoźny terminal TETRA o zwiększonym poziomie trwałości i wydajności, przeznaczony do zastosowania w różnych pojazdach a także w biurze. Zapewnia niezawodną komunikację i wszechstronną funkcjonalność dla użytkowników z sektora transportu, logistyki oraz bezpieczeństwa publicznego.

Więcej o radiotelefonie Motorola MTM800E na stronie LEWEL.

Źródło: LEWEL, Fot.: MPK Kraków

O firmie LEWEL Radiokomunikacja (www.lewel.pl)
lewel-radiokomunikacja-logo-smallLEWEL Radiokomunikacja sc prowadzi swoją, ponad pietnastoletnią, działalność w zakresie usług radiokomunikacyjnych. Swoją ofertę kieruje w głównej mierze do: klientów profesjonalnych, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, dla których przede wszystkim liczy się jakość oraz łącząca się z nią efektywność zastosowanych rozwiązań oraz do klientów indywidualnych, którym dodatkowo zapewnia doradztwo techniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń