KWP Kraków zamawia radiotelefony w związku z wizytą Papieża

swiatowe-dni-mlodziezy-krakow-2016

Światowe Dni Młodzieży to niesamowite wydarzenie dla katolików z całego świata. Impreza, która zapoczątkowana została przez św. Jana Pawła II w 1985 roku, ściąga miliony wiernych. Już w sierpniu ŚDM odbędą się w Krakowie. Czasu jest więc niedużo, w związku z tym Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie ogłosiła w trybie zapytania cenowego, zamówienie na dostawę radiotelefonów TETRA i DMR.

Do przeprowadzenia zakupu Policja wykorzystuje zapisy ustawy z dnia 18 marca 2016 roku „o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją wizyty Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016”.

Przedmiotem zamówienia jest:
a) Zestaw radiokomunikacyjny standardu TETRA – w ilości 50 kompletów. W skład jednego zestawu wchodzą 2 radiotelefony noszone Motorola MTP3250 (z opcją szyfrowania TEA1 i aktywnym GPS), 2 anteny, 4 akumulatory, 2 klipsy do akumulatora, 2 mikrofonogłośniki, 2 zestawy słuchawkowe z PTT, 2 ładowarki biurkowe, 2 ładowarki samochodowe, 2 instrukcje obsługi oraz 2 deklaracje zgodności;

b) Zestaw radiokomunikacyjny standardu DMR – w ilości 44 kompletów. Skład zestawu analogiczny jak zestawach TETRA – z tym, że chodzi o radiotelefony noszone typ DP4801 (z aktywnym GPS);

c) Zestaw radiokomunikacyjny standardu DMR z narzędziami do programowania – w ilości 1 kompletu. Skład zestawu analogiczny jak w zestawach DMR – z tym, że Wykonawca ma dostarczyć (zamiast ładowarek biurkowych) dwie ładowarki 6-pozycyjne oraz 2 zestawy do programowania radiotelefonów;

d) Radiotelefon biurkowy sterowany standardu DMR- w ilości 10 kompletów. Zamawiający ma tutaj na myśli radiotelefon przewoźny standardu DMR z GPS (typ DM4601) w ukompletowaniu z biurkowym systemem zdalnego sterowania za pomocą niekomutowanej jednoparowej linii telefonicznej. Oprócz jednego radiotelefonu w skład zestawu wchodzi m.in. odpowiednia podstawa magnetyczna z przewodem antenowym długości 15 m, mikrofon biurkowy z przyciskiem PTT, podstawka biurkowa pod radiotelefon bez głośnika, zasilacz sieciowy AC 230 V / 12V-10A bez dedykowanej kieszeni na radiotelefon z akumulatorem, a także zasilacz (z odpowiednimi układami zabezpieczającymi) przystosowany do pracy buforowej z akumulatorem w komplecie oraz zestaw zdalnego sterowania TRX typ SDM4600-SGM5 z zasilaniem awaryjnym manipulatora (łącznie z akumulatorem).

Zamawiający zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w mniejszym zakresie, w zależności od ceny najkorzystniejszej oferty oraz posiadanych środków finansowych. Zakres zamówienia może być także zwiększony, tutaj jednak zamawiający bierze również pod uwagę możliwości techniczne wybranego wykonawcy.

Minimalny okres gwarancji ma wynosić dla radiotelefonów i wyposażenia 36 miesięcy, natomiast dla akumulatorów 12 miesięcy. Okres gwarancji nie może być jednak krótszy niż gwarancja producenta.

Termin składania ofert upływa 9 maja 2016 roku o godz. 12. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wyboru oferty, która będzie gwarantowała „wydatkowanie środków w sposób celowy, oszczędny, z zachowaniem zasady uzyskiwania najlepszych efektów z danych nakładów”.

Zamówienie ma być zrealizowane najpóźniej do dnia 17.06.2016 r.

Źródło: Sprawa ZP-56/2016: malopolska.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń