KSP na zakupach pod koniec roku

palac-mostowskich-siedziba-stolecznej-policji

Komenda Stołeczna Policji wybrała się zakupy pod koniec roku. Wydział Teleinformatyki KSP ogłosił trzy postępowania na różne elementy systemu radiokomunikacyjnego. Ich przedmiotami są m.in. dwa maszty radiowe, nową radiolinię oraz zawarcie umowy ramowej na dostawę akumulatorów do radiotelefonów.

Zamawiana radiolinia ma zapewnić łączność pomiędzy komendami Policji i PSP w Otwocku na dystansie 2,7 km. Zaoferowany sprzęt musi być klasy operatorskiej i działać w paśmie 18 GHz.

Kolejne zamówienie dotyczy dostawy dwóch masztów radiowych o wysokości 12 metrów z iglicą odgromową i odciągami. Policyjni specjaliści wraz z samym masztem zamawiają także w komplecie anteny VHF (Procom), anteny UHF (Helix), anteny DVB-T, kabel antenowy, odgromniki oraz wszelkie niezbędne złącza i akcesoria. Wysięgniki na maszcie mają pozwolić na instalację dowolnego systemu antenowego, w tym: radiolinii oraz anten VHF, UHF.

Trzecie zamówienie dotyczy zawarcia umowy ramowej na dostawy baterii do radiotelefonów i terminali użytkowanych przez KSP. Policja chce wyłonić maksymalnie pięciu dostawców, z którymi zostanie zawarta odrębna umowa na podstawie której będzie wysyłane zaproszenie do złożenia oferty w zależności od potrzeb Zamawiającego. Umowa ma obowiązywać przez okres 12 miesięcy.

Szczegóły zamówienia obejmują dostawę baterii do radiotelefonów ERICSSON EDACS: M-PA, M-RK, P-7150IP, MOTOROLA: MTP 850, GP360, MTP700, DP3601, smartfonu HTC typu One Touch Pro 2 oraz terminala MOTOROLA MC7506. Na dostawy Policja przeznacza w sumie prawie 900 tysięcy złotych brutto. Dopuszczone będą produkty o równoważnych parametrach.

Źródło: przetargi.policja.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń