Koleje Mazowieckie zamawiają radiotelefony oraz akumulatory

Koleje Mazowieckie www_mazowieckie_com_pl

Koleje Mazowieckie świadczą usługę publiczną w zakresie regionalnych kolejowych przewozów pasażerskich na zlecenie Samorządu Województwa Mazowieckiego, który ma 51% udziałów w spółce (49% ma PKP Przewozy Regionalne). Koleje Mazowieckie ogłosiły niedawno całkiem spore postępowanie zakupowe na dostawę radiotelefonów oraz akumulatory do radiotelefonów.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych – oryginalnych – akumulatorów do radiotelefonów oraz zaprogramowanych radiotelefonów:

A. Radiotelefon VHF (w zestawie m.in. 2 akumulatory, antena, klips na pas, ładowarka) – szczegółowe wymagania zamawiający określił w specyfikacji – 60 szt.;

B. Akumulator:

– MPA 1800 (NiMH 1800 mAh) do radiotelefonu SL70-R Maxon -170 szt.;

– BTM55+−02 (NiMH 1650 mAh) do radiotelefonu SL70-R Maxon – 170 szt.;

– PMNN4151 (NiMH 1300 mAh) do radiotelefonu GP340 Motorola -160 szt.

Radiotelefony muszą posiadać bezterminowe „Świadectwo dopuszczenia do eksploatacji urządzenia przeznaczonego do prowadzenia ruchu kolejowego, wydane przez Urząd Transportu Kolejowego lub Głównego Inspektora Kolejnictwa dla dostawcy. Akumulatory i ładowarki muszą być kompatybilne z oferowanym radiotelefonem, a także tego samego producenta.

Wykonawca ma udzielić co najmniej 36 msc. gwarancji na radiotelefony i ładowarki oraz 12 msc. gwarancji na akumulatory. Wykonawca ma posiadać autoryzację producenta w zakresie sprzedaży oraz serwisu (oświadczenie producenta oferowanego sprzętu o wsparciu technicznym i serwisowym w dziedzinie przedmiotu zamówienia).

Swoje oferty można składać na platformie zakupowej do 13 kwietnia br. do godziny 15.

Źródło: platformazakupowa.pl & mazowieckie.com.pl ; Fot.: mazowieckie.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń