KM PSP Warszawa zamawia radiotelefony TETRA oraz DMR

www_sgrwn_warszawa-straz_pl_maniek

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy ogłosiła przetarg na dostawę radiotelefonów standardu TETRA oraz DMR wraz z osprzętem.

Zamówienie zostało podzielone na dwie części i dopuszczono możliwość składania oferty częściowej. Przedmiotem zamówienia jest:

Część 1

1. Radiotelefon przewoźny TETRA z mikrofonem typu „gruszka” i głośnikiem zewnętrznym – 18 kpl.

Radiotelefon przeznaczony jest do zamontowania w pojeździe PSP i ma poprawiać mobilność i zasięg podczas – w tym służyć jako przemiennik (ma posiadać aktywną funkcję Gateway – umożliwiającą zastosowanie radiotelefonu jako przemiennik trybu DMO w TMO i TMO w DMO. Radiotelefon ma posiadać szyfrowanie TEA1 z możliwością rozbudowy do TEA2 oraz trybu przydziału klucza z SCK do DCK;

2. Antena samochodowa prętowa 1/2 fali z przeciwwagą albo 1/4 fali z przeciwwagą oraz antena GPS mocowana na podszybiu samochodu – 18 kpl.

Antena UHF ma mieć możliwość pracy w paśmie 380-430 MHz, przenoszenia mocy 25 W, a także posiadać kabel o długości 10m (lub 5 m z przedłużką 5m) zakończony wtykiem BNC;

Antena GPS ma pracować w zakresie częstotliwości 1575MHz oraz posiadać kabel RG174 o długości 5m i zakończony wtykiem SMA;

3. Przetwornica 24/12V (dopuszczalny ciągły prąd obciążenia min. 18A)– 18 kpl.

Część 2

Zamówienie gwarantowane

1. Radiotelefon doręczny cyfrowo-analogowy VHF z anteną, 2 akumulatorami (LiJon o pojemności min. 1700 mAh) i ładowarką – 35 kpl.

Mają posiadać stopień ochrony przed pyłem i wodą IP67 oraz wyświetlacz LCD;

2. Radiotelefon samochodowy cyfrowo-analogowy VHF – 10 kpl.

Dodatkowo do zestawu ma wchodzić zestaw rozdzielczy – służący do oddzielenia manipulatora od części nadawczo odbiorczej. W skład zestawu separacyjnego ma wchodzić nakładka na część nadawczo – odbiorczą, tył do panelu przedniego, uchwyt do przymocowania manipulatora oraz kabel połączeniowy o długości min. 5 m;

Zamówienie opcjonalne

3. Radiotelefon doręczny – jak w punkcie 1. – 10 kpl.

W komplecie z radiotelefonami (z części 1 i 2) ma znajdować się również software i przewód do programowania (1 zestaw na wszystkie radiotelefony jednego rodzaju). Z pozostałymi wymaganiami formalnymi i technicznymi możemy się zapoznać w dokumentacji przetargowej.

Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną, natomiast do dnia 26 października br. przedstawi ilości, z których skorzysta w ramach prawa opcji. Straż Pożarna wymaga udzielenia minimum 24 miesięcy gwarancji na dostarczony sprzęt łączności (nie wlicza się w to akumulatorów i baterii, które winny być objęte okresem gwarancji min. 12 miesięcy). Kryteria oceny ofert to w 60% cena, 30% gwarancja (punktowane jest przedłużenie gwarancji) oraz w 10% termin realizacji (punktowane jest skrócenie terminu realizacji).

Oferty można składać do 9 października br. do godziny 10, a ich publiczne otwarcie nastąpi pół godziny później. Zamówienie gwarantowane oraz opcjonalne mają być zrealizowane do 21 grudnia br.

Źródło: warszawa-straz.pl ; Fot.: sgrwn.warszawa-straz.pl [zdjęcie]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń