IP Connect zaprasza na MSPO 2015

IP-connect-zaproszenie-mspo-2015

Firma IP Connect zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas XXIII edycji Międzynarodowych Targów Przemysłu Obronnego, które odbędą się w dniach 1 – 4 września br. w Kielcach. Na stoisku nr D-72, IP Connect zaprezentuje szereg innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Wśród nich system Rohill LTEtraNode wraz ze specjalną aplikacją dyspozytorską, system IP Radio od ICOM, system DMR Tier II i III od TAIT oraz rozwiązania lokalizacyjne firmy Funkwerk.

System TetraNode został opracowany przez firmę Rohill, która już od ponad 40 lat dostarcza swoje rozwiązania w zakresie infrastruktury TETRA instytucjom z całego świata. Rohill, jak zawsze, dokłada licznych starań, aby być o krok przed konkurencją.

Firma Funkwerk opracowała radiotelefony FT4 oraz serwer obsługujący funkcje bezpieczeństwa — Tetra Security Server. System daje możliwość precyzyjnej lokalizacji wewnętrznej (czyli w miejscach, do których nie dociera sygnał satelitarny) użytkowników radiotelefonów przy użyciu sygnałów niskiej częstotliwości po sieci TETRA, w strefach o wysokim zagrożeniu wybuchem, co stanowi niezwykle zaawansowane rozwiązanie technologiczne na rynku radiokomunikacyjnym.

Źródło: IP Connect

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń