HQT zapowiada mocne wejście w roku 2014

hqt-radiotelefony-dmr-w-2014-roku

Już w lutym 2014 roku firma HQT zaprezentuje zupełnie nowe cyfrowe radiotelefony DMR, które wywołały sensację podczas tegorocznej wystawy PMRExpo. Tuż po zakończeniu targów doszło do sporych przetasowań w sieciach dystrybucji czołowych producentów. Do kanału dystrybucji HQT dołączyli Partnerzy z Holandii i Belgii, którzy dotychczas współpracowali z inną znaną chińską marką.

Bez wątpienia HQT przebojem podbija rynek radiokomunikacji zarówno w Polsce jak i Europie Zachodniej. Sprzęt HQT cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, zaawansowane technologicznie rozwiązania, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowe innowacyjne radiotelefony cyfrowe w technologii DMR, które HTS-HIGH TECH STUDIO zacznie sprzedawać w lutym 2014 już teraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem z uwagi na doskonałą jakość, parametry i cenę nawet niższą od najprostszych dość archaicznych już radiotelefonów analogowych innych wiodących marek.

Radiotelefon DMR HQT DH-9800Wśród zapowiedzianych przyszłorocznych nowości znajdują się nowe radiotelefony cyfrowe DMR DH-9800, DH-8100, DH-8800 oraz DM-1000. Do sprzedaży trafią również nowe modele radiotelefonów analogowych HQT TH-288, TH268, TH-2890 dual band, oraz radiotelefon PMR446 TH-446Plus w wykonaniu przemysłowym. Wzmacniacz BDA HS-8600 został zmodyfikowany do 8606 w którym poprawiono parametry regeneracji sygnału i filtracji zniekształceń sygnału wejściowego.

W rodzinie rozwiązań systemowych HQT znalazł się również system transmisji bezprzewodowej video HS-9600 z kompresją video MPEG4 i MPEG2, kompatybilny z H.264 i kodowaniem 128 AES uniemożliwiającym nielegalny odbiór sygnału. Rodzina analogowych produktów systemowych została wzbogacona o przemiennik TR-1000.

Również portfolio akcesoriów audio, jak zestawy słuchawkowe czy mikrofonogłośniki do radiotelefonów, zostało bardzo mocno wzbogacone. Pragniemy przypomnieć, że w przypadku marki HQT to rodzimy przedstawiciel jest pionierem we wprowadzaniu nowej silnej marki na rynek europejski, tym razem to zachodni dystrybutorzy podążyli w kierunku wytyczonym przez HTS-HIGH TECH STUDIO.

Fot poniżej: Adam Skupiński, Dyrektor Generalny HTS-HIGH TECH STUDIO oraz Rick Yu, Dyrektor Sprzedaży HQT Science&Technology Co. Ltd.

Adam-Skupinski-hts-Rick-Yu-hqt

Sporą popularnością cieszy się, zaprojektowany w Australii,bezprzewodowy mikrofonogłośnik X10DR. Dzięki temumałemu urządzeniu,ważącemu zaledwie 194 gramy,użytkownicy mogą swobodnie korzystać ze radiotelefonu bazowego lub samochodowego w promieniu nawet 300 metrów.

Źródło: HTS-HIGH TECH STUDIO

HQT-logoHQT Science & Technology (Shenzhen) Co, Ltd. (www.hqt-tech.com) jest jednym z 3 wiodących, najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów sprzętu profesjonalnej łączności radiowej w Chinach. HQT specjalizuje się w produkcji, R&D i serwisie rozwiązań dla profesjonalnych systemów łączności radiowej. Ponadto HQT aktywnie rozwija produkty DMR, zarówno w zakresie infrastruktury jak i terminali których sprzedaż ma się rozpocząć jeszcze w 2013 roku. Produkty HQT są zgodne z normami i certyfikatami z ISO9001/ISO14001, CE / FCC, RoHS. Firma HQT jest członkiem DMR Association.

O firmie HTS – HIGH TECH STUDIO
HTS-hight-tech-studio-logoHTS – HIGH TECH STUDIO działa nieprzerwanie od 2004 roku obejmując swoim zasięgiem obszar Polski, Czech i Słowacji. HTS jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym takich firm jak HQT, MOTOROLA, KENWOOD, PELTOR/3M.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń