Grupa JSW bada rynek przed zakupem 283 radiotelefonów iskrobezpiecznych Motorola

www_jsw_pl_test

Grupa JSW jest największym producentem wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczącym producentem koksu w UE. Została utworzona w 1993 roku jako jedna z siedmiu powstałych wówczas spółek węglowych. W jej skład weszło siedem samodzielnie funkcjonujących przedsiębiorstw górniczych, które przekształcono w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa. Grupa JSW ogłosiła na platformie zakupowej badanie rynku dotyczące zakupu m.in.radiotelefonów Motorola DP4801 Ex oraz kabla cieknącego i innych materiałów.

Iskrobezpieczny sprzęt łączności ma być przeznaczony do stosowania w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych w przestrzeniach zagrożonymi wybuchem gazów i pyłu węglowego. Całość zakupiona ma być w ramach rozbudowy i modernizacji systemu łączności bezprzewodowej dla KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” oraz KWK Budryk”.

Przedmiotem zapytania jest badanie rynku w zakresie kabla promieniującego wraz z osprzętem, jak również innych elementów systemu łączności, w tym m.in.:

1. Akumulator Li-lon 2000mAh do radiotelefonu DP4401/DP4801 EX Motorola – 60 szt.;

2. Radiotelefon Motorola DP4801 EX Ma/M1 z klawiaturą – 283 szt.;

3. Ładowarka do radiotelefonów Motorola DP 4801 EX MA 6 stanowiskowa – 29 szt.

Badanie rynku ma dostarczyć Grupie JSW wiedzy na temat dostępności i ceny sprzętu łączności, a zatem Grupa poszukuje ewentualnych dostawców. Termin składania swoich propozycji upłynął dzisiaj.

Źródło: jsw.pl [1] [2] ; Fot.: jsw.pl [ zdjęcie ]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń