ALTRAN nagrodzony przez PROCOM

altran-prokom-anna-kasowicz

ALTRAN został zwycięzcą wśród dystrybutorów firmy PROCOM. Specjalne wyróżnienie za ponadprzeciętną sprzedaż podstaw antenowych XG zostało wręczone podczas Konferencji Partnerów PROCOM, która odbyła się w dniach 3 – 4 czerwca 2015 roku w Kopenhadze. Prezes zarządu PROCOM A/S Peter Borregaard i dyrektor handlowy Henrik Jacobsen wręczyli dyplom uznania i statuetkę na ręce Anny Kasowicz, dyrektor handlowej firmy ALTRAN.

Podstawa XG do anten samochodowych jest nowoczesnym, wysokiej jakości produktem spełniającym restrykcyjne wymagania m.in. polskiej policji. W ofercie firmy ALTRAN znajduje się bardzo szerokie portfolio anten, filtrów i duplekserów Procom, które wykonane są z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Mogą pracować nawet w najcięższych warunkach środowiskowych, zapewniając systemom łączności najwyższą skuteczność i niezawodność. Anteny Procom pokrywają szeroki zakres częstotliwości od 27 MHz do 50 GHz. Są dostępne w wielu wykonaniach dostosowanych do indywidualnych wymagań.

Procom-Award-Altran-www

Źródło: www.altran.pl

O firmie ALTRAN

AltranFirma ALTRAN została założona w 1990 roku. W ciągu pierwszych lat działalności Altran stał się autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola w Polsce oraz nawiązał współpracę z dealerami firmy Motorola na terenie całego kraju. Oprócz radiotelefonów Motorola, firma jest dystrybutorem anten i osprzętu antenowego duńskiej firmy PROCOM oraz brytyjskiej firmy WALLEN. Oferuje przetwornice brytyjskiej firmy ALFATRONIX oraz zestawy słuchawkowo – mikrofonowe dla profesjonalistów szwajcarskiej firmy PHONAK.

W roku 2015 roku Altran świętuje Jubileusz 25-lecia swojej pełnej sukcesów obecności na rynku radiokomunikacyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń