ZTM Warszawa będzie korzystać z sieci UNI-NET

ztm-zarzad-transportu-miejskiego-warszawa

Spółka UNI-NET, operator publicznej sieci łączności dyspozytorskiej RADIO-NET, złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na dostarczenie usługi łączności radiowej dla Zarządu Transportu Miejskiego (ZTM) w Warszawie. W ramach swojej sieci radiowej UNI-NET zapewni łączność na obszarze Warszawy dla 52 analogowych radiotelefonów ZTM (Motorola GP680 i GP1200).

Wymaganiem zamawiającego było aby system oparty był na standardzie trankingowym MPT 1327 i MPT 1343, składał się z co najmniej 4 stacji bazowych, a swoim zasięgiem pokrył Warszawę. Wśród wymagań pojawiła się także konieczność posiadania redundantnego kanału sterującego.System UNI-NET umożliwi realizację połączeń grupowych, indywidualnych, przesyłanie statusów, krótkich wiadomości oraz w razie potrzeby nawiązywanie połączeń priorytetowych i alarmowych. Sieć pracuje w paśmie UHF 450-470 MHz. UNI-NET będzie odpowiedzialny za zaprogramowanie radiotelefonów ZTM.

Umowa zostanie zawarta na czas określony do dnia 31 grudnia 2014 roku.

Wartość umowy to 65,2 tys. zł brutto.

Źródło: ztm.waw.pl

O firmie UNI-NET Sp. z o.o. uni.net.pl

uni-net-logotyp-nowy-malyUNI-NET Poland Sp. z o.o. to od ponad dwudziestu lat lider na rynku radiokomunikacyjnym. Firma projektuje, buduje i utrzymuje dedykowane systemy łączności radiokomunikacyjnej oraz wykonuje pomiary natężenia pola elektromagnetycznego. Firma jest operatorem sieci łączności radiowej RADIO-NET oraz autoremSystemu Lokalizacji i Monitoringu obiektów – UNI-AVL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń