Stacjonarne radiotelefony DMR dla Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego

Motorola DM2600

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy ogłosił przetarg na dostawę 50 radiotelefonów stacjonarnych na potrzeby Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Przedmiotem zamówienia są, pracujące w paśmie VHF, radiotelefony analogowo-cyfrowe DMR. Urządzenia mają mieć możliwość zaprogramowania min. 160 kanałów z możliwością podziału na strefy oraz posiadać czytelny alfanumeryczny wyświetlacz LCD z podświetleniem (min. 2 wiersze). Inne wymagania to m.in. moc wyjściowa programowana (w trybie serwisowym) w całym zakresie częstotliwości od 1 W do 25 W, możliwość maskowania korespondencji w trybie cyfrowym i stopień ochrony nie gorszy niż IP54. Ponadto dostarczony sprzęt ma zapewniać pełną współpracę z radiotelefonami Mototrbo DMR serii 2000 użytkowanymi w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w zakresie połączeń grupowych, indywidualnych, statusów i wiadomości tekstowych w trybie cyfrowym oraz autoryzacji dostępu przy pomocy klucza. Wykonawca ma również dostarczyć jeden zestaw do programowania. Z pozostałymi wymaganiami można zapoznać się na stronie Kujawsko-Pomorskiego UW.

Oferty można było składać do 30 czerwca br. do godziny 11. Swoje oferty złożyły 3 firmy:

1) ALFA RADIO (Bydgoszcz) – 66 912 zł;

2) ABEKOM PLUS (Szczecin) – 71 783,54 zł;

3) PERFECT (Warszawa) – 75 645 zł.

Wszystkie firmy zaoferowały 36 miesięcy gwarancji oraz termin wykonania do 4 sierpnia br.

Zamawiający wymagał zabezpieczenia oferty wadium w wysokości 1000 zł. Kryterium oceny ofert w 60% stanowi cena, w 20% okres gwarancji oraz w 20% termin realizacji.

Źródło: bip.bydgoszcz.uw.gov.pl Fot.: własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń