SM Warszawa sprzedaje swoje stare radiotelefony

www_strazmiejska_waw_pl

Straż Miejska m. st. Warszawy ogłosiła przetarg nieograniczony na sprzedaż wycofanych z eksploatacji radiotelefonów służbowych Motorola GM360, GP360 i CM360MB. Wspomniane radiotelefony wchodzą w skład majątku ruchomego SM.

Przedmiotem sprzedaży jest aż 576 radiotelefonów firmy Motorola – w tym 195 przewoźnych i 381 noszonych (GP360). Urządzenia przewoźne to w większości modele GM360, a tylko 6 z nich to CM360MB. Cały, będący przedmiotem przetargu, sprzęt łączności przeznaczony jest do pracy w paśmie VHF.

Zamawiający przy poszczególnych urządzeniach określił cenę wywoławczą, a na zakup każdego z radiotelefonów należy złożyć oddzielną ofertę – co wydaje się być dość dziwnym rozwiązaniem. W przypadku ofert o jednakowej wartości cenowej zostanie przeprowadzona ustna licytacja.

Radiotelefony można oglądać w dniach roboczych od 2 do 18 sierpnia br. w siedzibie SM. Ponad 80% sprzedawanych urządzeń jest sprawna Są tutaj jednak również egzemplarze uszkodzone i zdekompletowane. Z krótkim opisem stanu technicznego można się zapoznać na stronie internetowej SM.

Warto wspomnieć, iż jest to już drugie podejście warszawskiej SM, a w pierwszym przetargu ceny były o około 100% wyższe. Oferty można składać do 21 sierpnia br. do godziny 13, a ich otwarcie nastąpi 10 minut później.

Źródło: strazmiejska.waw.pl ; Fot.: strazmiejska.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń