Rozbudowa systemu DMR dla Policji w Opolu

system-dyspozytorski-opole-policja

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu będzie rozbudowywać swój system łączności DMR. W ramach zamówienia dostarczonych zostanie 9 nowych stacji roboczych systemu dyspozytorskiego oraz 12 sprzętowych bram dostępowych do współpracy z radiotelefonami Motorola DM4601.

Nowe stacje dyspozytorskie mają być wyposażone w trzy monitory każda, dzięki czemu obsługujący je dyspozytorzy otrzymają duża przestrzeń roboczą.

Zamawiający oczekuje dostawy 12 kompletów sprzętowej bramy dostępowej zapewniającej współpracę poprzez sieć IP radiotelefonu DM4601 firmy Motorola z oprogramowaniem TRBOnet firmy Neocom.

Dostarczone urządzenie musi zapewniać co najmniej:

  • dwukierunkową transmisję głosu (VoIP) pomiędzy radiotelefonem i oprogramowaniem dyspozytorskim;
  • dwukierunkową transmisję danych (GPS, telemetria, statusy itp.) pomiędzy radiotelefonem i oprogramowaniem dyspozytorskim;
  • sterowanie radiotelefonem DM4601 z poziomu aplikacji dyspozytorskiej TRBOnet, tj, co najmniej: zmiana stref, zmiana kanałów radiowych.

Zamawiający oczekuje rozszerzenia posiadanych licencji do oprogramowania TRBOnet firmy Neocom:

  • zwiększenia liczby jednoczesnych połączeń dyspozytorów o 16 stanowisk;
  • zwiększenia liczby monitorowanych przemienników o 19 urządzeń, w tym: 5 przemienników master, 14 przemienników peer;

Wymagana gwarancja na dostarczone urządzenia musi wynosić co najmniej 36 miesięcy. O wyborze oferty zdecyduje cena (waga 90%) oraz okres gwarancji (waga 10%). Oferty należy składać do 11 sierpnia br. do godziny 11:00.

Źródło: www.opolska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń