Road Show Aksela w Białymstoku

aksel-road-show-Bialystok

Firma Aksel wspólnie z Motorola Solutions zorganizowała “Road Show”, który odbył się 15 maja br. w Białymstoku w Hotelu Trio. Na seminarium zaprezentowano najnowsze rozwiązania techniczne oparte o cyfrowe systemy łączności pracujące w standardzie DMR (ang. Digital Mobile Radio), rozbudowane o aplikację dyspozytorską ConSEL.

Spotkanie cieszyło się bardzo dużą zainteresowaniem, a frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Wśród gości byli przedstawiciele różnych instytucji i urzędów w tym: Izby Celnej, WSPR, KWP, PSP, Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG w Kętrzynie,Wodociągów Białostockich, MSG Zakładu Gazowniczego Białystok, Wojewódzkiego Inspektoratu transportu Drogowego Białystok, Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, UM Białystok, Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Dyrekcji Lasów Państwowych.

Źródło i fot: Aksel Sp. z o.o.

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń