Radiotelefony bazowe zdalnie sterowane oraz noszone i przewoźne dla KWP Katowice

www_katowice_slaska_policja_gov_pl_35-531789

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach ogłosiła postępowanie przetargowe na zakup radiotelefonów bazowych zdalnie sterowanych oraz radiotelefonów noszonych i przewoźnych wraz z ładowarkami.

Zamówienie podzielono na 2 części:

Zadanie 1 – radiotelefony bazowe (pasmo VHF) zdalnie sterowane

1.Zestaw zdalnego sterowania z radiotelefonem (Motorola DM4601e lub równoważnym)po linii telefonicznej z pojedynczym manipulatorem – 10 szt.

– zdalne sterowanie składa się z urządzenia dyspozytorskiego (manipulator) i urządzenia transmisyjnego (zespół nadawczo-odbiorczy);

zasięg minimum 10 km – odległość linii między urządzeniem transmisyjnym a urządzeniem dyspozytorskim (linia telefoniczna 1 para );

– odczyt zawartości wyświetlacza radiotelefonu;

– możliwość korzystania z dostępnej klawiatury radiotelefonu.

2.Zestaw zdalnego sterowania z radiotelefonem (Motorola DM4601e lub równoważnym)po linii telefonicznej z dodatkowym manipulatorem – 3 szt.

– zdalne sterowanie składa się z urządzenia dyspozytorskiego (manipulator) i urządzenia transmisyjnego (zespół nadawczo-odbiorczy) oraz dodatkowego manipulatora z możliwością nadawania i odsłuchiwania sygnału audio z radiotelefonu, z możliwością regulacji głośności odbioru sygnału audio;

– zasięg minimum 10 km – odległość linii między urządzeniem transmisyjnym a urządzeniem dyspozytorskim (linia telefoniczna 1 para );

– zasięg minimum 1 km – odległość między urządzeniem dyspozytorskim a manipulatorem dodatkowym;

– odczyt zawartości wyświetlacza radiotelefonu na urządzeniu dyspozytorskim;

– możliwość korzystania z dostępnej klawiatury radiotelefonu na urządzeniu dyspozytorskim.

Zadanie 2 – radiotelefony noszone i przewoźne (pasmo VHF) wraz z ładowarkami

1. Radiotelefony DMR noszone z GPSem (w komplecie 2 akumulatory)42 szt.;

2. Radiotelefony DMR przewoźne z GPSem oraz anteną samochodową40 szt.;

3. Ładowarki 6-cio pozycyjne do radiotelefonów noszonych – 7 szt.

Ze szczegółowymi opisami i wymaganiami dotyczącymi urządzeń transmisyjnych oraz dyspozytorskich, a także radiotelefonów możemy zapoznać się w dokumentacji przetargowej.

Policja przewiduje opcję zwiększenia ilości dostarczanego sprzętu. W przypadku skorzystania z prawa opcji dostawa sprzętu nastąpi w terminie dostawy zamówienia podstawowego. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na okres co najmniej 24 miesięcy na radiotelefony bazowe i 60 miesięcy na radiotelefony noszone i przewoźne oraz 12 miesięcy na akumulatory i ładowarki.

Oferty można składać do 10 grudnia br. do godziny 10. Jawne, komisyjne otwarcie ofert odbędzie się pół godziny później. Kryteria oceny ofert to w 100% cena. Realizacja ma nastąpić nie później niż do dnia 19.12.2018r. dla zadania nr 2 oraz 15.02.2019 dla zadania nr 1.

Źródło: bip.katowice.kwp.policja.gov.pl; Fot.: katowice.slaska.policja.gov.pl [zdjęcie]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń