RadioEXPO 2016 już jutro!

Radioexpo-2015-uczestnicy-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnej-www

Konferencja i Wystawa Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2016 już po raz trzeci będzie gościć ekspertów i fachowców branży radiokomunikacji profesjonalnej. Z racji tego, że RadioEXPO cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno uczestników jak i sponsorów, w tym roku przenieśliśmy nasze spotkanie do znacznie większego hotelu. Tegoroczna edycja odbędzie się 6 października 2016 roku w warszawskim hotelu Gromada „Airport”. W tym roku grono patronów honorowych powiększyło się o Ministerstwo Cyfryzacji i Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Głównym celem naszej imprezy jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Zapraszam do zapoznania się z programem konferencji oraz planem wystawy, na której czołowe firmy z branży prezentują swoje najnowsze produkty. Tegorocznym Złotym Sponsorem RadioEXPO jest firma: Motorola Solutions. Grono Srebrnych Sponsorów to: Hytera, Airbus Defence and Space oraz ATDI.

W tym roku po raz pierwszy rozpoczęliśmy cykl warsztatów technicznych prowadzonych równolegle z prelekcjami. W wąskim gronie zainteresowanych uczestników, eksperci na żywo zademonstrują praktyczne działanie produktów czy aplikacji.

Szczegóły w Agendzie spotkania poniżej (kliknij na poniższy obrazek).

RadioEXPO-2016-agenda-plan-ekspozycji

“Podczas prezentacji będziemy mogli posłuchać o standardzie TETRA, który mimo upływu lat, nadal pozostaje w bardzo dobrej kondycji. Poznamy szczegóły wdrożenia cyfrowej sieci radiowej z lokalizacją wewnątrzbudynkową oraz pierwszej instalacji DMR Simulcast Tier III w Polsce. Tradycyjnie sporo czasu poświęcimy najnowszym rozwiązaniom technicznym i nowym produktom. Ufam, że konferencja będzie sprzyjać nawiązaniu ciekawych kontaktów pomiędzy wszystkimi uczestnikami.” – powiedział Mariusz Waruszewski, organizator spotkania.

Źródło: własne

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-2016-Konferencja-Radiokomunikacji-ProfesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz trzeci dnia 6 października 2016 roku w warszawskim hotelu Gromada Airport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń