Przetarg: UM Warszawa integruje łączność

miasto-stoleczne-warszawa-oficjalne-logo.jpg

Biuro Zamówień Publicznych Miasta Stołecznego Warszawy ogłosiło na początku sierpnia przetarg na Systemu Zintegrowanej Łączności (SZŁ). Zadaniem SZŁ jest integracja środków łączności radiowej i telefonicznej oraz rejestracja prowadzonych rozmów.

System będzie składał się z modułu integrującego, który musi zapewnić integrację z serwerem komunikacyjnym SI WCPR dostarczonym przez firme DGT w ramach obsługi numeru 112 (Projekt OST 112) oraz współpracę z Systemem Telekomomunikacyjnym IP Cisco CUCM, będącego w posiadaniu przez Zamawiającego.

SZŁ musi obsługiwać następujące typy radiotelefonów/systemów radiowych (przystosowanych do zdalnego sterowania):

a) Konwencjonalne VHF typu GM360 firmy Motorola,
b) TETRA typu MTM700, MTM800 firmy Motorola,
c) EDACS typu Orion, M7100 firmy Harris,
d) Systemy cyfrowe typu DMR – MOTOTRBO firmy Motorola (DM3600).

Opis systemu zawiera bardzo rozbudowane wymagania funkcjonalne. Oferent ma też dostarczyć 24 sztuki konsol dyspozytorskich z ekranem dotykowym 19″ lub 21″. W przetargu należy wnieść wadium w kwocie 15 000zł. W umowie znajdujemy bardzo restrykcyjne zapisy o karach umownych w przypadku przekroczenia czasu reakcji na awarie określone w umowie o SLA.

Oferty należy składać do dnia 21.08.2012 godzina 13:00, Biuro Zamówień Publicznych; ul. Senatorska 36, 00-095 Warszawa, w sali nr 15 na IV piętrze. Przetarg pt: “Zakup systemu integratora radiowego z modułem nagrywania” – numer sprawy ZP/GP/271/161/12.

Źródło: http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/bzp.php

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń