PKP Polskie Linie Kolejowe SA chce zamówić radiotelefony oraz akcesoria

PKP PLK

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły, w formie zapytań ofertowych na platformie zakupowej, zamówienia na dostawę radiotelefonów analogowych VHF oraz akcesoriów do różnych typów radiotelefonów.

Przedmiotem jednego zadania jest dostarczenie 37 kompletów zaprogramowanych radiotelefonów przenośnych Motorola GP-340 lub równoważnych w ukompletowaniu: radiotelefon, antena, bateria, klips, ładowarka, zapasowa bateria, futerał skórzany z paskiem, mikrofonogłosnik. Zamawiający wymaga m.in., aby okres gwarancji radiotelefonów był nie krótszy niż 12 miesiące, a radiotelefony mają legitymować się bezterminowym świadectwem dopuszczenia do eksploatacji typu urządzenia przeznaczonego do prowadzenia ruchu kolejowego, wydanym przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, a także posiadać dokumentację techniczno-ruchową (DTR). Wykonawca ma również przedstawić dokument stwierdzający, że jest autoryzowanym przedstawicielem producenta w zakresie sprzedaży i serwisu. Do oferty należy dołączyć specyfikację oferowanego modelu. Zadanie nr 1 – link.

Przedmiotem drugiego zadania jest dostawa do wyznaczonych jednostek wykonawczych zamawiającego akcesoriów do różnych typów radiotelefonów (Maxon, Motorola, Yaesu/Vertex). Są to różne anteny, akumulatory, mikrofonogłośniki, ładowarki oraz futerały. Akcesoria mają być oryginalne, jednak w przypadku FTH-2010 oraz GP-340 (dot. baterii) dopuszczalne są zamienniki. Okres gwarancji ma wynosić przynajmniej 12 miesięcy. Zadanie nr 2 – link.

Oferty można składać na platformie zakupowej w terminie do 19.09.2016 do godziny 10. Realizacja zamówienia ma nastąpić w ciągu 60 dni od podpisania umowy.

Dodać należy, iż nowe radiotelefony analogowe (mające odpowiednie świadectwo dopuszczające do ich użytkowania w PKP) są prawdopodobnie niedostępne.

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl . Fot.: www.plk-sa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń