PKP chce zakupić analogowe radiotelefony

pkp-plk-pociag

Na Platformie Zakupowej Polskich Linii Kolejowych pojawiły się ogłoszenia na dostawę radiotelefonów analogowych Motorola GP360 i GP340. Kolejarze wymagają dostawy fabrycznie nowych radiotelefonów, które nie są już produkowane. Szansę na realizację dostaw są wiec niewielkie.

W zestawie z radiotelefonem mają się znaleźć zapasowy akumulator, futerał, mikrofonogłośnik oraz ładowarka jednopozycyjna. Zamawiający wymaga m.in., aby okres gwarancji radiotelefonów był nie krótszy niż 24 miesiące a radiotelefony mają legitymować się bezterminowym świadectwem dopuszczenia do eksploatacji typu urządzenia przeznaczonego do prowadzenia ruchu kolejowego, wydanym przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, a także posiadać deklarację zgodności CE oraz dokumentację techniczno-ruchową (DTR).

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl

Drugie zamówienie na 14 sztuk GP360 obejmuję dostawę w komplecie: oryginalnego akumulatora NiMH 1300mAhh (PMNN4151), 2 sztuki ładowarki biurkowej (PMLN5196 Motorola), futerału na radiotelefon wraz z paskiem. Radiotelefony mają być zaprogramowane do pracy w sieci drogowo-utrzymaniowej – 10szt., w sieci drogowej – 2szt., w sieci manewrowej – 1szt., w sieci pociągowo-drogowej – 1szt.

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl

Trzecie postępowanie dotyczy 20 kompletów radiotelefonów Motorola GP340. W zestawie z radiotelefonem ma znajdować się zapasowy akumulator (NiMH 1300 MAh – PMNN4151) i ładowarka biurkowa. Dodatkowe wyposażenie stanowi oprogramowanie do programowania radiotelefonów wraz z odpowiednim okablowaniem.

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl

Źródło i fot:zamowienia.plk-sa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń