MOTOTRBO Anywhere – łączność radiowa ze smartfonów

MOTOTRBO Anywhere

Motorola Solutions zaprezentowała nowe rozwiązanie łączności dla zespołów roboczych, MOTOTRBO Anywhere. MOTOTRBO Anywhere umożliwia pracownikom komunikowanie się z użytkownikami radiotelefonów MOTOTRBO i dołączanie do grup rozmównych z poziomu łatwej w użytku aplikacji na smartfony pracujące pod kontrolą systemu Android lub iOS. Cała transmisja pomiędzy urządzeniem przenośnym a bramką pośredniczącą w łączności z siecią MOTOTRBO jest szyfrowana algorytmem AES z kluczem 256-bitowym.

Dzięki MOTOTRBO Anywhere menedżerowie mogą korzystać obsługiwać pocztę elektroniczną, wykonywać połączenia telefonicznych i nawiązywać łączność z pracownikami wyposażonymi w radiotelefony przy użyciu jednego urządzenia przenośnego. W odróżnieniu od innych aplikacji typu push-to-talk, MOTOTRBO Anywhere jest zintegrowana z infrastrukturą systemu radiowego, dzięki czemu zapewnia skalowalność systemu i w obsłudze bardziej przypomina radiotelefon. Użytkownicy otrzymują niezawodną i wysoce bezpieczną komunikację biznesową niezależnie od tego, czy łączą się poprzez sieć komórkową, czy Wi-Fi.

MOTOTRBO Anywhere - struktura systemu

Mark Kroh, wiceprezes North America Channels w Motorola Solutions, powiedział: “Nasi klienci prosili nas o wysokiej jakości rozwiązanie łączące ich urządzenia przenośne z siecią MOTOTRBO i dostarczyliśmy je. Rozszerzanie zasięgu technologii PTT na nowe segmenty użytkowników, takich jak menedżerowie fabryk, znacznie zwiększa wartość, jaką przedstawia MOTOTRBO dla naszych klientów i partnerów. Ze zintegrowaną architekturą i łatwą w użytku, skalowalną bramką, MOTOTRBO Anywhere rozszerza natychmiastową, biznesową łączność tak, że pracownicy mogą komunikować się praktycznie bez ograniczeń.

Źródło:newsroom.motorolasolutions.com

Obejrzyj prezentację video nowej usługi:

{youtube}yN-E_VI7yCU{/youtube}

motorola-solutions-logo-small-blueMotorola Solutions jest producentem rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji z sektora publicznego. Najwyższej klasy innowacyjne technologie firmy Motorola wspierają jej klientów w kluczowych momentach. Motorola Solutions jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (New York Stock Exchange: NYSE) pod symbolem „MSI”. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.motorolasolutions.com. Bieżące komunikaty na temat firmy znaleźć można w centrum prasowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń