Lotnicze Pogotowie Ratunkowe kupuje radiotelefony noszone i akcesoria

Sokolow Podlaski baza HEMS LPR

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ogłosił zamówienie na dostawę radiotelefonów noszonych Motorola oraz specjalnych zestawów firmy Ceotronic umożliwiających połączenie radiotelefonów z kaskami, w których są zainstalowane słuchawki.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 39 kompletów radiotelefonów nasobnych Motorola DP4600 na pasmo VHF oraz 52 zestawy Ceotronic CT-MultiCom, umożliwiające połączenie z kaskami będącymi na wyposażeniu HEMS radiotelefonu:

– Motorola DP4600 – 42 sztuki;

– Motorola GP360 – 10 sztuk.

W kaskach są zainstalowane słuchawki H10-76 firmy David Clark.

Wykonawca ma udzielić 24 miesiące gwarancji na radiotelefony , a na akumulatory i akcesoria 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym usunięcie wady ma nastąpić w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia usterki. Jeżeli czas naprawy jest dłuższy to należy zapewnić urządzenie zastępcze.

Oferty można składać do 30 listopada br. Kryterium oceny ofert to w 100% cena. Nieprzekraczalny termin dostawy to 20 grudzień br. W uzasadnionych przypadkach, gdy cena najkorzystniejszej oferty przekracza środki finansowe zaplanowane na realizację zamówienia – Lotnicze Pogotowie Ratownicze zastrzega sobie możliwość skierowania ponownego zapytania ofertowego lub zaproszenia do negocjacji maksymalnie 3 firmy z najkorzystniejszymi ofertami.

Źródło: www.lpr.com.pl ; Fot.: www.lpr.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń