Łączność radiowa Motorola Solutions wspomaga bezpieczeństwo podczas ŚDM

Swiatowe-Dni-Mlodziezy-2016-Krakow (fot. krakow2016.com)

Radiotelefony firmy Motorola Solutions są używane przez wiele służb dbających o bezpieczeństwo podczas Światowych Dni Młodzieży i wizyty papieża Franciszka w Polsce. Przed tymi niezwykle ważnymi wydarzeniami – które zgromadziły ogromne rzesze młodych, radosnych, katolików z całego świata – dostarczono wiele sprzętu radiotelefonicznego, poprawiając w ten sposób jakość i efektywność komunikacji. Dostawcą sprzętu firmy Motorola Solutions jest rybnicka spółka AKSEL.

28 lipca papież Franciszek odprawił Mszę świętą na Jasnej Górze. Wcześniej Straż Miejska w Częstochowie została doposażona w radiotelefony DMR Motorola, celem usprawnienia działania swoich patroli, a tym samym podniesienie poziomu bezpieczeństwa Pielgrzymów.

Światowe Dni Młodzieży i wizyta Ojca Świętego – były również motywacją do zakupu znacznej liczby radiotelefonów TETRA dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz Komendy Stołecznej.

Sprawne wdrożenie zakupionych środków łączności radiowej były możliwe dzięki najwyższej mobilizacji Motorola Solutions, która w rekordowo krótkim czasie zrealizowała dostawy sprzętu, jak również jej Autoryzowanego Partnera, firmy AKSEL, która dokonała jego konfiguracji oraz niezbędnych zabiegów technicznych i formalnych.

Źródło: AKSEL Sp. z o.o. Fot.: krakow2016.com

O firmie AKSEL Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i innych. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania do monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń