Centralna Szkoła PSP doposaża się w radiotelefony DMR i inny sprzęt łączności

www_cspsp_pl

Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie zamawia sprzęt łączności radiowej oraz oprogramowanie firmy Motorola, a także usługę serwisową.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:

1) Radiotelefon Motorola DP4601E na pasmo VHF z akumulatorem i anteną na pasmo 149 MHz – 20 szt.

2) Ładowarka 1-pozycyjna do radiotelefonu Motorola NNTN8273 – 4 szt.

3) Ładowarka 6-pozycyjna Motorola WPLN4220 IMPRES z wyświetlaczem – 2 szt.

4) Oprogramowanie do radiotelefonów Motorola CPS/Tuner/AIR TRACER GMVN5141, wraz z kompletem akcesoriów (tj. przewód do programowania i serwisu DP4600 PMKN4013, przewód do programowania i serwisu przez złącze akcesoriów DM4600 PMKN4016, przewód do programowania przez złącze mikrofonowe DM4600 HKN6148) – 1 kpl.

Dostarczone radiotelefony powinny być zaprogramowane zgodnie z wykazem częstotliwości. Należy również przeszkolić użytkowników w obsłudze dostarczonego sprzętu.

Wykonawca ma również zapewnić 24-miesięczną gwarancję (dostępność na czas gwarancji urządzeń, do 24 godzin po zgłoszeniu awarii) oraz serwis gwarancyjny. Czas reakcji serwisu nastąpi nie później niż do godziny 15:00 następnego dnia roboczego od zgłoszenia. Czas naprawy nie przekroczy maksymalnie 10 dni roboczych. W przypadku ujawnienia się kolejnej wady w naprawianym wcześniej dwukrotnie sprzęcie – należy dostarczyć nowy, o tych samych parametrach, w terminie 7 dni od dnia zgłoszenia takiego żądania. W okresie gwarancji sprzedawca zobowiązuje się do nieodpłatnego udzielenia konsultacji i pomocy technicznej w zakresie działania sprzętu. Świadczony ma być również serwis pogwarancyjny.

Zamawiający wymaga jednorazowego odbioru zużytego sprzętu łączności radiowej (w ilości nie większej niż jest przedmiotem tego zamówienia) – w okresie 1 roku od zrealizowania bieżącej dostawy.

Kryterium wyboru oferty jest najkorzystniejsza cena brutto. Oferty można składać do 5 grudnia br., do godziny 10. Czas na realizację to 21 dni od dnia podpisania umowy.

Źródło: www.cspsp.pl ; Fot.: www.cspsp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń