Aksel zwyciężył w Lublinie

pogotowie-ratunkowe-lublin

Spółka Aksel, wiodący dostawca profesjonalnych rozwiązań radiokomunikacyjnych w Polsce, wygrała przetarg na modernizację systemu radiowego dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie. Zamawiający przeznaczył na realizację zadania prawie 1 milion złotych brutto. W przetargu o którym informowaliśmy wcześniej wpłynęły dwie oferty. O wyborze Zwycięzcy w 80% zdecydowała cena zaś w 20% udzielona gwarancja. Różnica w cenie jest minimalna na korzyść firmy Aksel.

Poniżej klasyfikacja ofert (budżet netto to 786.991 zł):

1. Aksel Sp. z o.o.; Cena netto: 729.700 zł, Gwarancja: 61 m-cy

2. Consortia Sp. z o. o., Cena netto: 729.976 zł, Gwarancja: 48 m-cy

Nowy system obejmie swym zasięgiem cały rejon lubelskiego obszaru operacyjnego. Dostarczony sprzęt będzie kompatybilny z systemem Motorola MOTOTRBO. Poza wykonaniem i dostarczeniem systemu radiowego wraz z radiotelefonami oraz konsolami dyspozytorskimi, specjaliści firmy Aksel przygotują w imieniu Pogotowia wnioski o wydanie pozwoleń radiowych na dodatkowe częstotliwości niezbędne do funkcjonowania zmodernizowanego systemu.

“To dla nas bardzo ważny i prestiżowy projekt, który potwierdza wiodącą pozycję naszej firmy w zakresie systemów łączności dla ratownictwa medycznego. Zwycięstwo jest zasługą naszego zespołu specjalistów, zaangażowanych w dostarczanie najlepszych w swojej klasie rozwiązań radiokomunikacyjnych w całej Polsce.” – powiedziała Anna Buchalik, Dyrektor Handlowy Aksel Sp. z o.o.

Źródło: Aksel

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń