Kielecka Policja kontynuuje zakupy sprzętu DMR

mototrbo-motorola-rodzina-produktow

Kielecka Policja mocno inwestuje przed końcem roku w nowe środki łączności radiowej. Wczoraj nastąpiło otwarcie w przetargu na zakup dodatkowych radiotelefonów DMR. Było to trzecie postępowanie na elementy systemu DMR w ostatnich dwóch miesiącach.

Wczorajsze zamówienie (postępowanie nr 140,141/PN/2013) było bliźniaczo podobne do poprzedniego w którym najlepszą ofertę złożyła firma NEXRAD Telecom (czytaj:Rozstrzygnięcia w kieleckiej Policji)

Obecne zamówienie obejmuje dostawę:

  • 75 kompletów radiotelefonów przewoźnych DMR,
  • 50 kompletów radiotelefonów przenośnych DMR,
  • 3 ładowarek 6-pozycyjnych,
  • 30 mikrofonogłośników do radiotelefonów przenośnych.

Budżet zamówienia wynosił 328 558,60 zł. Najtańszą ofertę zaproponowała firma Artcom z Wrocławia.

W postępowaniu wpłynęły cztery ofert:

  • Karisma Radiokomunikacja – 319 500,00 zł,
  • Artcom – 301 504,98 zł,
  • Konsorcjum firm CON-SPARK oraz Servit – 339 997,10 zł,
  • Green Point – 319 677,00

Źródło: własne

Dodaj komentarz

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń