45 WOG w Wędrzynie zamawia radiotelefony DMR firmy Motorola

45wog_wp_mil_pl fot1

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie – zajmujący się zaopatrzeniem jednostek wojskowych z obszaru swojego działania – ogłosił zapytanie dotyczące zakupu 22 analogowo-cyfrowych radiotelefonów DMR firmy Motorola.

Przedmiotem dostawy ma być następujący – pracujący w paśmie UHF (406-470 MHz) sprzęt łączności:

A) 17 radiotelefonów noszonych Motorola DP4600e;

W ukompletowaniu ma znajdować się m.in. antena, mikrofonogłośnik, ładowarka sieciowa 230V z możliwością podłączenia do instalacji elektrycznej pojazdu oraz 2 akumulatory Li-Ion.

B) 4 radiotelefony przewoźne Motorola DM4600e;

W ukompletowaniu ma znajdować się m.in. antena przewoźna, podstawa montażowa, fider o długości min. 5m, mikrofon z klawiaturą DTMF, głośnik (zintegrowany z radiem lub zewnętrzny), uchwyt, kabel zasilający oraz przetwornica 24/12 V.

C) 1 radiotelefon w wersji bazowej Motorola DM4600e.

W ukompletowaniu ma znajdować się m.in. antena stacjonarna z podstawą/uchwytem montażowym oraz fiderem od długości min. 20m., mikrofon biurkowy (opcjonalnie z klawiaturą DTMF), głośnik zintegrowany z radiem lub zewnętrzny, zasilacz 230V 50Hz.

Radiotelefony mają zapewniać szyfrowanie przesyłanych informacji w oparciu o algorytm AES-256 (długość klucza min. 128 bitów) dla trybu cyfrowego oraz scrambling częstotliwości dla trybów analogowych. Ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi możemy zapoznać się w – znajdującej się na stronie internetowej – dokumentacji.

Wojsko wymaga udzielenia co najmniej 24 msc. gwarancji oraz zapewnienia pełnej obsługi serwisowej w ciągu wspomnianych 2 lat – w tym przeprowadzenie jednej bezpłatnej kontroli parametrów technicznych radiotelefonów. Do wykonawcy należy również przeprowadzenie (po dostarczeniu) strojenia urządzeń w miejscu wskazanym przez Wojsko. Dostarczony sprzęt powinien być wyprodukowany nie wcześniej niż w roku poprzedzającym dostawę.

Oferty można składać do dzisiaj (23 październik br.) do godziny 12. Kryterium oceny ofert to w 100% cena. Zamówienie ma być zrealizowane do 30 listopada.

Źródło: 45wog.wp.mil.pl ; Fot.: 45wog.wp.mil.pl [zdjęcie]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń