Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Żandarmeria Wojskowa zamawia radiotelefony analogowe i akcesoria

 

Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii Wojskowej ogłosił przetarg na dostawę radiotelefonów bazowych i samochodowych, kamuflowanych zestawów słuchawkowych, zestawów do zdalnego sterowania radiotelefonami, ładowarek i nagłownych zestawów słuchawkowych. Przetarg podzielono na cztery części, na które można składać osobne zamówienia.

 

Żołnierz Żandarmerii Wojskowej

 

Część 1 — 15 szt. radiotelefonów bazowych i 2 szt. zestawów do zdalnego sterowania radiotelefonami Motorola z serii GM. Radiotelefony bazowe muszą pracować w paśmie VHF z odstępem międzykanałowym 12,5/25 kHz i mocą nadawczą 25–45 W.

 

Część 2 — 50 szt. radiotelefonów przewoźnych pracujących w paśmie VHF z odstępem międzykanałowym 12,5/25 kHz i mocą nadawczą 25–45 W.

 

Część 3 — 200 szt. zestawów półkamuflowanych do radiotelefonów Motorola z serii GP i 1 szt. 6-stanowiskowej ładowarki bazowej do ładowania i formowania akumulatorów (NiCd/NiMH/Li-ion) do radiotelefonów Motorola GP 340/360. Zestawy muszą posiadać dwa przewody w kolorze beżowym (cielistym) lub czarnym: jeden z zespołem mikrofonu i przycisku PTT z klipsem oraz drugi z adapterem umożliwiającym podłączenie przezroczystego fonowodu (dołączonego w zestawie) oraz gumową nakładkę na słuchawkę umożliwiającą użytkowanie bez fonowodu.

 

Część 4 — 70 kpl. nagłownych zestawów słuchawkowych wraz z ukompletowaniem. Zestawy będą służyć do ochrony słuchu oraz zapewnienia komunikacji pomiędzy operatorami. Składają się one z: aktywnych ochronników słuchu (tłumienie min. 28 dB), adaptera montażowego do hełmu OPS-Core, kabla ze złączami J22 do podłączenia maski przeciwgazowej AVON FMS3 i złącza PTT do radiotelefonu Motorola GP-3xx.

 

Warunkiem udziału w postępowaniu przetargowym jest wykazanie się realizacją w ciągu ostatnich 3 lat przynajmniej jednej dostawy odpowiadającej swoim rodzajem dostawie stanowiącej przedmiot zamówienia. Wartość tej dostawy musi wynosić nie mniej niż: 35 tys., 50 tys., 55 tys. i 140 tys. odpowiednio dla części 1, 2, 3 i 4 przetargu. Zamawiający wymaga także wpłaty wadium w wysokości odpowiednio 1400, 2000, 2100 i 5000 zł.

 

Oferty można składać do 17 października br. do godz. 09:00. Jedynym kryterium wyboru będzie cena. Na zrealizowanie każdej z części przetargu wykonawca będzie miał 30 dni.

 

Źródło: ww.ozzw.wp.mil.pl Fot.: Wikimedia Commons (na licencji CC BY-SA 3.0)