Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ponad pół tysiąca zestawów kamuflowanych dla Policji

 

Komenda Główna Policji opublikowała przetarg na zakup 510 sztuk zestawów kamuflowanych do radiotelefonów Motorola. Zestawy umożliwią prowadzenie dyskretnej korespondencji radiowej za pomocą radiotelefonu DP3601. Policja podzieliła po równo zamówienie na zestawy przewodowe i bezprzewodowe.

 

 phonak-nano-zestaw-kauflowany-lacznosci-radiowej

 

Bezprzewodowe zestawy (255 kompletów) musi się składać z induktora z mikrofonem oraz odbiornikiem bezprzewodowego sygnału PTT, dousznego odbiornika oraz słuchawek stereo typu MP3 z wtykiem jack 3,5 mm.


Przewodowe zestawy (255 kompletów) będą się składać z trzech elementów na osobnych przewodach koloru beżowego (cielistego): mikrofon z zapięciem umożliwiającym przypięcie go do ubrania, przewodowego przycisku PTT typu kieszonkowego oraz słuchawek typu „walkman”. Słuchawki powinny posiadać nadruki (loga) marek słuchawek do najpopularniejszych na rynku odtwarzaczy przenośnych MP3 i smartfonów.

 

Do każdego zestawy musi być dołączona gwarancja (minimum 24 miesiące), instrukcja obsługi i konserwacji. Oferty należy składać do dnia 13 listopada br. Wymagane wadium w przetargu wynosi 16 000 złotych.

 

Termin realizacji zamówienia do 10 grudnia 2014 roku.

 

Źródło: przetargi.policja.pl