Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KGP zamówi ponad 11 tysięcy akumulatorów do radiotelefonów

 

Komenda Główna Policji ogłosiła duży przetarg na zakup i dostawę akumulatorów do radiotelefonów noszonych, analogowych i MOTOTRBO. W sumie dostarczonych ma zostać 11 580 sztuk akumulatorów. Szacunkowa wartość zamówienia to 795 983,74 zł netto.

 

Akumulator do radiotelefonu Motorola GP360

 

Przetarg podzielono na dwie części z możliwością składania osobnych ofert:

  • Część 1 — Zakup i dostawa 10 tys. sztuk akumulatorów do radiotelefonów Motorola GP360/380 (szacunkowa wartość 658 536,59 zł netto)
  • Część 2 — Zakup i dostawa 1580 sztuk akumulatorów do radiotelefonów Motorola DP3601 (szacunkowa wartość 137 447,15 zł netto)

Wykonawcy przystępujący do przetargu zą zobowiązani do wniesienia wadium w wysokości 16 400 zł i 3 400 odpowiednio dla pierwszej i drugiej części. Zamawiający wymaga też, aby oferenci wykazali, że w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowali co najmniej jedną dostawę akumulatorów do radiotelefonów noszonych, o wartości: min. 400 tys. zł brutto dla pierwszej i min. 60 tys. zł brutto dla drugiej części.

 

Oferty można składać do 12 listopada do godz. 09:30. Jedynym kryterium wyboru będzie cena. Na zrealizowanie zamówienia zwycięzca każdej z części przetargu będzie miał 20 dni od daty podpisania umowy.Źródło: ted.europa.eu