Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przetarg na radiolinię 18 GHz dla KSP

 

Komenda Stołeczna Policji ogłosiła przetarg na dostawę urządzeń i uruchomienie cyfrowej radiolinii. Połączy ona Komendę Powiatową Policji Warszawa Zachodnia z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej Błonie. Odległość pomiędzy obydwoma lokalizacjami wynosi około 16,3 km.

 

Radiolinie na maszcie

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie radiolinii cyfrowej klasy operatorskiej w konfiguracji 1+0, pracującej w paśmie 18 GHz. Radiolinia powinna mieć architekturę typu split — IDU/ODU (urządzenie wewnętrzne/zewnętrzne) połączone kablem pośredniej częstotliwości (IF). Komplet radiolinii ma się składać z dwóch modułów IDU i dwóch ODU, dwóch zintegrowanych, 30-centymetrowych anten parabolicznych oraz kabla IF o długości poniżej 50 m. Radiolinia musi obsługiwać modulacje z zakresu 4–1024 QAM i posiadać licencję na przepustowość 200 Mbit/s z możliwością rozszerzenia do 500 Mbit/s.

 

Zamawiający wymaga, aby wykonawcy biorący udział w postępowaniu wykazali się wykonaniem w ciągu ostatnich 3 lat co najmniej jednej dostawy cyfrowej radiolinii w konfiguracji 1+0 wraz z uruchomieniem, o wartości nie mniejszej niż 30 tys. zł brutto. Ponadto wykonawcy muszą dysponować osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia do zrealizowania przedmiotu zamówienia.

 

Oferty w przetargu można składać do 1 października br. do godz. 11:00. Będą one oceniane wyłącznie względem ceny. Zwycięzca przetargu na zrealizowanie zamówienia będzie miał 30 dni.

 

Źródło: przetargi.policja.waw.pl