Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ARTCOM przebuduje łączność wojewody dolnośląskiego

 

Firma ARTCOM wygrała projekt przebudowy systemu łączności w ramach sieci Zarządzania Wojewody Dolnośląskiego. Pierwszy etap przebudowy będzie polegał na migracji z analogowego do analogowo-cyfrowego systemu radiowego. W etapie drugim system zostanie w pełni scyfryzowany. Jako standard nowej sieci wybrano DMR. Zaproponowane elementy infrastruktury muszą być w pełni kompatybilne z posiadanymi już przez zamawiającego radiotelefonami Motorola serii DP46xx i DP36xx.

 

wojewoda-dolnoslaski

 

Przedmiotem zakupu jest również system dyspozytorski, który zintegruje w jednej platformie sprzętowej obecnie stosowane środki łączności telefonicznej i radiowej, a w przyszłości również telefonię komórkową i inne środki wykorzystywane przez służby ratownicze.

 

ARTCOM dostarczy dwa przemiennik analogowo-cyfrowe DMR (w komplecie z zasilaniem buforowym oraz niezbędnym okablowaniem). Nowe przemienniki zastąpią analogowe elementy sieci umieszczone na górze Wielka Sowa i Szrenica. Zamawiający dopuszcza wykorzystanie aktualnego systemu antenowego oraz szaf typu rack.

 

Ze względu na wymaganą niezawodność systemu, architektura musi być w pełni nadmiarowa. Oznacza to, że pojedyncza usterka w systemie komutacji nie może pociągać za sobą ograniczenia pojemności ani funkcji systemu.

 

Wartość projektu to prawie 130 tys. złotych brutto.

 

Źródło: duw.pl