Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BOR z nowymi radiotelefonami Kenwood

 

Biuro Ochrony Rządu zakupiło niedawno partię nowych radiotelefonów cyfrowych Kenwood NEXEDGE. Przetarg obejmował dostawę 50 radiotelefonów w komplecie z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi o pojemności min. 1800 mAh, anteną VHF na pasmo 162–174 MHz, ładowarką oraz zestawem kamuflowanym. Jest to już kolejna w ostatnich latach rozbudowa cyfrowego systemu łączności BOR.

 

oficer-BOR-na-sluzbie

 

Wspomniane radiotelefony musiały w pełni współpracować ze stacjami trankingowymi Kenwood NXR 700. Każdy radiotelefon będzie pracował z zestawem kamuflowanym z bezbarwnym fonowodem oraz wkładką douszną. Wymagana gwarancja na radiotelefony to 36 miesięcy, zaś na pozostałe akcesoria 12 miesięcy.

 

Kontrakt na dostawę nowych radiotelefonów wygrała firma ELEKTRIT, a wartość projektu to prawie 180 tysięcy złotych.

 

NXDN jest to opracowany przez firmy Icom i Kenwood protokół cyfrowej, trankingowej łączności radiowej, zaimplementowany w systemach IDAS Icom i NEXEDGE Kenwooda. NXDN wykorzystuje podział kanału radiowego w dziedzinie częstotliwości FDMA i może działać w kanałach o szerokości zarówno 12,5, jak i 6,25 kHz. Podobnie jak w przypadku MOTOTRBO i innych systemów DMR oraz APCO P25, w NXDN także zastosowano kodek sygnału mowy AMBE+2. Więcej informacji o systemie cyfrowym Kenwood NEXEDGE można znaleźć na stronie  www.nexedge.pl.

 

Źródło: BOR

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.