Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kolejne radiostacje trafią do Marynarki Wojennej RP

 

Marynarka Wojenna RP (przez Bazę Logistyczną w Wałczu) ogłosiła przetarg na montaż, uruchomienie i konfigurację uprzednio zakupionych radiostacji morskich pracujących w standardzie STANAG 66 (ang. Standardization Agreement). Jest to standard NATO do komunikacji wojskowej w zakresie wysokich częstotliwości (3–30 MHz). Protokół ten pozwala na transmisję danych pomiędzy jednostkami wojskowymi, oferując wysoki stopień zabezpieczenia przed podsłuchem oraz celowym zakłócaniem transmisji.

 

marynarka-wojenna

 

Przedmiotem wdrożenia jest radiostacja Rohde & Schwarz M3SR serii 4100 w następującym ukompletowaniu: odbiornik/wzbudnik R&S GX4100D, wzmacniacz mocy 500W R&S VK4150, zasilacz R&S IN4150, konwerter asynchroniczny/synchroniczny GR110 i serwer przemysłowy Themis RES-11XR3.

 

Każda z uruchamianych radiostacji musi posiadać unikatowy adres IP w ramach tej samej podsieci. Dla potrzeb uruchomienia i testowania Wykonawca zobowiązany jest do opracowania planu adresacji IP dla wszystkich uruchamianych radiostacji i paneli sterowania. Wszystkie uruchamiane radiostacje powinny zostać skonfigurowane zgodnie z planem adresacji IP dostarczonym przez Zamawiającego.

 

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie prawie 30 000 zł. Termin składania ofert to 19 września br. Zamówienie ma zostać wykonane do dnia 13 listopada 2015 roku.

 

Źródło: 1rblog.pl Fot. Marynarka Wojenna